MAXIMA bum: prekė pabrango prie kasos (papildyta)

Panevėžietis Aidas nusprendė MAXIMOJE, esančioje Klaipėdos gatvėje, nusipirkti dviračio bagažinės krepšį. Kokia nuostaba apėmė, kai krepšys prie kasos staiga pabrango, vietoj 44.99 Lt, kaina šoktelėjo iki 49.99 Lt. Daugiau, kaip 10 procentų. „Viskas matoma nuotraukoje“, – nevartok.lt reziumavo nuotrauką su kainos variacijomis atsiuntęs Aidas.

„Atsiprašome pirkėjo dėl kainos neatitikimo. Tiekėjui pakeitus kainą į didesnę, buvo nespėta perklijuoti naujosios kainos lipdukų, nors sistemoje kaina jau buvo įvesta didesnė. Šio bagažinės krepšio kaina iš tikrųjų šiuo metu ir yra 49,99 Lt. Kainų lipdukai bus nedelsiant perklijuoti. Norėdami kompensuoti kainų skirtumą, kviečiame pirkėją atvykti į tą pačią MAXIMA, kur pirko dviračio bagažinės krepšį. Jam priklauso 10 Lt čekis: 5 Lt už kainos skirtumą ir 5 Lt MAXIMA teisingos kainos garantija. Dėl čekio reikėtų kreiptis į informacijos skyrių. Skyrius apie situaciją bus informuotas“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Aidui už informaciją ir nuotrauką, o pirkėjams linkime būti dėmesingiems.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. Cesarius ( Vilnietis ):

  51,757472 lt. tikra kaina . Čia viskas gerai . apačioje eurais 14,99 . daugint iš euro kurso 3,4528 lt. Beveik 2 lt. pigiau nusipirkai . Kai bus eurai po 2015 metų mokėsim eurais 14,99 euro .beveik 52 lt. bus .! ? O kodėl užrašyta 44,99 lt. nežinau . matyt pamatė , kad nėra pelno .! Skaičiau internete , kad į Lietuvą ateina pigių ir kokybiškų prekių parduotuvė LIDL tai dabar pastebėjau varo parduotuvės akcijas po minus 30 % , net po minus 40 % . Stato naujas parduotuves ir perka sklypus , kad tik neduok dieve ten nepastatytu LIDL .Čia kalbu apie Vilnių .Pilaitėje neseniai pastatė RIMI , IKI , MAXIMA ir statys naują NORFĄ . Beliko pastatyti LIDL , AIBĖ .Oi bijo konkurencijos .

 2. Sidi:

  Izulumas nematytas, bet juk tai iprasta prekybos centras.Apgavai viena zmogus plius 5 litai, apgavai milijona, plius 5mln litu.Viska galima pavadinti darbuotojo klaida, kazka ne taip padariusiu.

 3. Anonimas:

  greiciau ateitu lidl ir maximom ragas butu

 4. juozukas:

  jis pirko du krepšius, užtat ir kaina pašokus 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>