Kokiais rūbais M. Gelažnikas aprengė F. Kirkorovą?

Įtariama, kad kad M. Gelažniko parduotuvėje prekiaujama žinomų gamintojų prekių padirbiniais. (Vilniaus policijos nuotraukos)

Šių metų vasario 21 d. Vilniaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami operatyvinės informacijos, tikrino parduotuvę Vilniaus senamiestyje, kurioje prekiaujama garsių firmų drabužiais. Parduotuvė, kurioje nuolat lankydavosi Rusijos estrados žvaigždė Filipas Kirkorovas priklauso Mariui Gelažnikui. Verslininkas mėgdavo girtis, kad garsus dainininkas iš jo parduotuvės patenkintas išeidavo pilnais krepšiais.

M. Gelažnikas liūdnai nuskambėjo prieš kelerius metus, kuomet neturėdamas suderinto projekto ir leidimo, savavališkai pastato fasade įrengė parduotuvės vitrinas ir taip pažeidė Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymą.

O prieš kelias dienas įvykusio patikrinimo metu pareigūnai nustatė, kad M.Gelažniko parduotuvėje prekiaujama ne garsių firmų – „Roberto Cavalli“, „Dolce Gabbana“, „Max Mara“, „Moschino“ – o žinomų gamintojų prekių padirbiniais. Parduotuvėje ir sandėlyje rasta ir paimta 108 vnt. kelnių, vyriškų kostiumų, palaidinių, aksesuarų, pažymėtų „Roberto Cavalli“, „Dolce Gabbana“, „Max Mara“, „Louis Vuitton“, „Moschino“, „Tommy Hilfigen“, „Hermes“, „Givenchy“, „Lamborgini“, „Emporio Armani“, „Tado“, „Gucci“, „Dunhil“ prekių ženklais.

Neatmetama galimybė, kad M.Gelažniką galėjo įskųsti moteris, kuri neperseniausiai parduotuvėje įsigijo „Gucci“ diržą. Nepatenkinta jo kokybę moteris nuėjo ieškoti teisybės į kitą garsią originaliais drabužiais bei aksesuarais prekiaujančią parduotuvę. Sužinojusi, kaip turi atrodyti originalus daiktas, nusivylusi diržo savininkė tiesiog išlėkė pro duris.

Beje priminsime, kad nevartok.lt rašė apie „Maximoje“ parduodamas Gianfranco FERRE kosmetines, kurios tekainuoja 6.99 Lt. Tą sykį „Maximos“ atstovė teigė, kad tai originali prekė ir tai pavirtina jų partneriai Olandijoje. Panašiai kalba ir M.Gelažnikas – neva daiktų originalumą patvirtina partneriai Italijoje. Skirtumas tik tas, kad M.Gelažniko parduodami daiktai kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų.

Tad kuo M.Gelažnikas aprengė audringąjį Filipą Kirkorovą? Atsakymų laukia ir Rusijos estrados žvaigždė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje. Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato, kad M.Gelažnikui gali tekti dirbti tam tikrą darbą arba užsiimti tam tikra veikla atėmimu arba viešaisiais darbais, arba bauda, arba laisvės apribojimu.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (6)

 1. Brolis:

  Taip lengva prieiti liepto galą 🙂

 2. ieskinys:

  Siulau visiems paduoti ieskinius pries Gelaznika.O privataus kaltinimo tvarka uz sukciavima

 3. Etikeciu_Vergas:

  DG = Dolce is Gariunu 😀

 4. Turgus:

  Gelaznikas girdejau turi pora punktu Gariunuose, tik su kitu pavadinimu, o prekes tos pacios.O versla tai dare zmogus daugiau kaip desimt metu.Visiems dabar geda prisipazinti, kad pirpo pas apsisaukeli

 5. ???:

  Kokiais rubais apsirenges pats Gelaznikas-gelezinkelininkas:)

 6. va je va je:

  na tai Lietuveles „elitas“ apsiprekino 😉 🙂 :-). Ne viena gyresi „aukstuomenes moteryte“ kad prekinasi tik pas Gelaznika 🙂 🙂 . Na koks elitas. toks ir pardavejas, negi pirma karta nuo žagrės gali atskirti originala nuo falsifikato 🙂 :-). Šeip……. gaila man jų, kad mokėjo tooookius pinigėlius ir ……… vaikasto su „padielka“ 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>