Kaip pasikeitė BERGHOFF keptuvė po dviejų kepimų

berghoff_velberghoff1_velberghoff2_vel“Nevartok.lt teko skaityti apie nekokybiškus BERGHOFF puodus. Noriu pasidalinti nuotraukomis, kuriose matoma mano keptuvė. Sumokėjau tikrai nepigiai, bet džiaugsmo keptuve nebeliko po poros kepimų. Tikrai neperdedu, joje kepiau tik du kartus.

Keptuvė pasidengė kažkokia keista medžiaga, pakeitė spalvą, viskas “nuėjo” plėmais. Bandžiau plauti Fairy, švelniu muilu, niekas nepadėjo.

Atrodo, kad keptuvei kokių dešimt metų.Gaminti maistą tokiam inde tapo nemalonu. Deja, bet teks pirkti kito gamintojo keptuvę”, – nevartok.lt pasakojo ir keptuvės nuotraukomis pasidalino ponia Regina iš Kauno.

 

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. Eglė:

  pirkite Tefal.

 2. Ieva:

  Man tai panašu į pridegusius riebalus ir akivaizdu, kad kepta ne 2 kartus.

  • yAY:

   ant dujines virykles kepant tiesiai ant ugnies – deja jos jau po poros kartu atrodo baisuokliskai 🙁 nekokybiskos

 3. Anonimas 2:

  Kai pirkau mašiną, ji buvo švari. Po poros savaičių radai įbrėžimą ant šono. Matomai teks parduoti ir ieškotis kitos mašinos.

 4. algis:

  ESU VYRAS IR TURIU VIRS 50 BERGHOFF DAIKTU-PUODAI TROSKINTUVAI YRANKIAI .TIESA NAUDOJU JAU 17-8 METUS IR VIENINTELIS KAS METAMAS IS SIO KOMPLEKTO ,YRA CESNAKO TRAISKIKLIS-NEI VIENOS SKILTELES NESUTRAISKE !!! esu ir prisvilines ir dar visokiu kuriozu pridares,bet viskas lyg ,,vienakart naudota,,. As vel ieskau nauju priedu savo virtuvei is BERGHOFF

 5. Senis:

  Durna boba. Paimk įpilk į keptuvę acto ir užvirink. Dings tos kalkės.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>