Kaip batai per akciją pabrango

„Vakar ėjau pirkti batų vestuvėms.  Buvau prieš savaitėlę nužiūrėjęs Akropolyje, Danijos parduotuvėje  juodus klasikinius batus už 279 Lt. Galvojau, palauksiu, baigsis išleistuvės, prasidės išpardavimai, atpigs gal.

Tai va, vakar užeinu į Daniją Akropolyje, pamatau džiugią akciją „Pirk vieną porą, antrą neškis nemokamai“. O, galvoju, nuostabu, dar ir tapkes kokias už tą pačią kainą (279Lt) pasiimsiu. Randu savo išsvajotus batus ir negaliu patikėt – 399Lt… Štai tau ir akcija, ir išpardavimai. Paklausiau pardavėjo ar tai nėra apgaudinėjimas, tai jis sako: „na yra kaip yra“, – nevartok.lt pasakojo batų vestuvėms ieškojęs Daumantas.

Taip ir tikėk tais prekybininkais…

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. Ar nevertėtų tokią parduotuvę pirkėjams ignoruoti????

 2. na:

  nieko nera uz dyka 🙂 cia padare taip matomai kad viena perki ir pagal nutylejima susimoki uz 2, o oficiali versija 1 perki ir 1 gauni nemokamai 🙂

 3. PoP:

  neteko vestuvių atšaukti? :-/

 4. No Name:

  Nei sąžinės, nei garbės. Niekas neprašo ir nesako, kad reikia užsiimti labdara, bet kartas nuo karto tą savo pelną nuo tų prekių susimažinti ir padaryti TIKRĄ AKCIJĄ galima būtų. Ir žmonės kitaip žiūrėtų, o dabar kas pasitikės tokią parduotuve?

  Pamenu kaip vienoje sporto prekių parduotuvėje norėjau sportinius krepšinius batelius pirkti, tai jų kaina su akcija buvo daugiau nei šimtu didesnė nei kitur be jokių akcijų, o galiausiai iš Ebay su visais muitais dar pigiau nusipirkau.

  Žodžiu gobšumui ir amoralumui ribų nėra Lietuvoje.

 5. Aurimas:

  vartotojų teisėms skūsti!

 6. enough:

  tapkes už 279? tai kokia problema batus be akcijos buvo pirkt:-)

 7. Cesarius ( Vilnietis ):

  manau reikia keisti įstatymus už tokias aferas baudą pirmą kartą 1% nuo apyvartos metinės . antrą kartą 10 % bauda nuo apyvartos ir tt. didėtų po 10 % bauda nuo metinės apyvartos , kai gautų baudą 500 000 lt. kas mėn. tada baigtūsi tokios himičės .

 8. g:

  Nejaugi dar nesuprantat jog uz kiek viena menknieki sumoka vartotojas,o tokie reiskiniai kaip akcijos neegzistuoja nes moki uz prekes logistika,prekes broka,prekes sugadinima,moki uz galiojimo laiko pabaiga, darbuotoju alga, patalpu nuoma, komunalines islaidas zodziu visus situs faktorius atmetus liktu tik pelnas ir prekes savikaina,tai galit pamastyti uz kiek sios prekes yra perkamos is gamintoju…P.S. taip kad drasiai nesvaikit apie apie tas akcijas ju tiesiog nebuna)))

 9. ra:

  kai kiekviena diena akcija, tai kokia ten akcija. dabar tos akcijos, tik zmoniu apgaudinejimas ir tiek. zinotumet kokie ten antkainiai, tai nesistebetume ispardavimais, kur kaip taisykle kainos dar pakyla. tik akylus pirkejas trai mato. as jau nekreipiu demesio i akcijas, nebent tikrai matau kad atpigo. bet net ir atpigus, yra aisku, kad dar toli grazu iki realios kainos. dirbau prekybos centruose, tai patikekit, kiek prisiziurejau tokiu akcijus. grynas zmoniu myulkinimas. bet kol jie leisis mulkinami, tol taip ir bus

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>