Iš rinkos išimamos kinietiškos porcelianinės trintuvės

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas pranešimas apie nesaugias porcelianines trintuves, importuotas iš Kinijos (gamintojas „Chaozhou Xinlong Porcelain Industrial CO LTD“, North Train station area, Chaozhou City Guangdong, Kinija). Italijos kontroliuojanti institucija pagal vartotojo skundą ištyrusi šiuos gaminius, rado svetimkūnių (naudojimo metu atsiskyrusių porcelianinių trintuvių dalių).

Nesaugias porcelianines trintuves į Europą įvežė Italijos importuotojas „Tognana Porceliane SPA“, (Via Capitello 22, Casier, Italija), o Lietuvos rinkoje išplatino UAB „Čekanauskas ir KO“ (Dariaus ir Girėno g. 68-9, Jurbarko r. sav.). Šios trintuvės išplatintos ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje bei Vokietijoje.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ragina pirkėjus, įsigijusius nurodytas porcelianines trintuves (brūkšninis kodas Nr. 8000257430065), grąžinti jas prekybininkams įsigijimo vietose.

Nuo šių metų pradžios Europos Komisija RASFF sistema paskelbė jau 38 pranešimus dėl įvairių nesaugių su maistu besiliečiančių gaminių, importuotų iš Kinijos.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (1)

  1. Ree:

    o ko lietuviškos tarnybos pačios nenustato tokių dalykų, tik Italų žinutes persiunčia? 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>