Iš kur MAXIMA ima tokias šlepetes?

„Maximinių šlepečių išvaizda po pusvalandžio dėvėjimo (nuotraukoje) – kulnuose atsirado duobės, toks jausmas, kad viduje įdėti per maži padukai, dėl to jau nebeįmanoma dėvėti, nes atsiradusios briaunos duria kulnus“, – nevartok.lt pasakojo Ernesta, MAXIMOJE nusipirkusi nekokybiškas šlepetes.

„Dėkojame klientui už informaciją. Belieka atsiprašyti jo dėl nemalonaus įvykio, turėdamas pirkinių čekį, klientas turėtų kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijo nekokybiškas šlepetes ir jam bus grąžinti už pirkinį sumokėti pinigai, taip pat pasiūlyta alternatyva.

Daugiau skundų dėl šios prekės nesame gavę. Savo ruožtu pradėjome ir kitų to paties tiekėjo tiekiamų šlepečių kokybės patikrinimą. Jei paaiškės, kad ir kitos šlepetės nekokybiškos – nepatvarios, svarstysime galimybę su tiekėju bendradarbiavimą nutraukti ir jo tiekiama produkcija nebeprekiauti“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Ernestai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (5)

 1. VILDIS:

  ir batų padai maximoje pasitaiko tuščiaviduriai

 2. lelele:

  kaip tai iš kur? iš kinijos 😀

 3. Eglė:

  Tai pačiai Renatai Saulytei labai trumpa atmintis, dar spalio 7, tam pačiam nevartok.lt ji sako, kad dėl slepečių niekas dar nesikreipė. Taip norisi tas Maximas apeit, bet pristatyta ant kiekvieno kampo, kitus prekybininkus išstūmė, o patys pardavinėja pigų šlamštą

  • chocho:

   taigi kas nepatink? juk visi norite pigaus šlamšto 😀 nafik tada jį perkate? geriau pirkite tą šlamštą brangiai.

 4. Egle:

  Sveiki, gal tik pasitaike su broku, nes as turiu tokias pacias slepetes jau men nesioju dar niekas neilinko.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>