IKI parduodamos dvokiančios šlepetės neramina dėl saugumo

„Neapsikentęs IKI parduodamų šlepečių kvapo rašau jums. Tokios smarvės dar niekur neteko užuosti. IKI turbūt žino, kad tos šlepetės nesuvokiamai dvokia, tad jas patraukė šiek tiek toliau nuo maisto.

Žmonės priėję ir pavartę šlepetes mauna į šoną, net kainos nepaskaito. Viską padaro siaubingas kvapas. Praneškite prašau ne maisto produktų inspekcijai, kad patikrintų tas šlepetes. Ar jos saugios? Tas dvokas nepakeliamas“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Robertas.

Dėkojame Robertui už informaciją ir ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Artas:

  Esu tokias nusipirkes tai po savaites nesiojimo kvapas sumazejo, bet vistiek siek tiek dar jauciamas tas toks specifinis kvapelis. Teko girdeti, kad ir originalus Crocsai turi kazkoki specifini gumos kvapa. Butu gerai, kad kas patikrintu tas slepetes… Gal tikrai man pro pedas i krauja patenka kokie toksinai :/

 2. KL:

  Mačiau tai šlepetes, kažkas tragiško.

 3. Sigitas:

  Maximoje slepetems 40 proc. akcija. Bet ten vos vienos kitos smirda……..

 4. Nesuprantu:

  Praneškite prašau ne maisto produktų inspekcijai, kad patikrintų tas šlepetes. Ar jos saugios? Tas dvokas nepakeliamas”, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Robertas.

  Gerbiamasis Robertai, kodėl jums ranka kyla į nevartok.lt rašyti, o pasiskųsti tai pačiai ne maisto produktų inspekcijai nesugebate ?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>