HUMANOJE dėvėtų drabužių pirkėjams šokas – drabužiai lyg iš šiukšlyno

„Pirkti drabužius dėvėtų drabužių parduotuvėje man negėda. Esu vidutinio amžiaus, bet HUMANOS parduotuvėse sutinku ir studentų ir senukų.

Tačiau pastaruoju metu rūbų kokybė tiesiog gąsdina – visiškos atliekos su siaubingu kvapu, nežinia kurių metų jie yra.

Daug žmonių knisasi tarp tų smirdančių senų drabužių, baisu žiūrėti. Visus sugundė kaina – 3 litai už drabužius, kurių ir veltui imti nesinorėtų. Tokių prastų drabužių dar neteko matyti“, – nevartok.lt sakė pasipiktinusi Nijolė.

„Mes prekiaujame dėvėtais drabužiais. Tokia yra mūsų verslo specifika. Sunku ką komentuoti. Prekybos ciklas apima penkias savaites, kai drabužiai nuolat pinga. Šiandien drabužio  kaina 3 Lt., o vėliau bus ir po 2 Lt. ir po 1 Lt. Pabrėžiu, kad mes prekiaujame dėvėtais drabužiais.

Geriausiai situaciją žino vadybininkai, tačiau nereikia stebėtis drabužių kokybe  ir klausti, kurių metų jie yra“, – nevartok.lt sakė HUMANOS administratorė.

Dėkojame Niojolei už nuomonę ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (13)

 1. PoP:

  o kai nuolaidų nebūna – irgi būna tokiųū pačių prastų ir senų rūbų?

 2. Zoja:

  Isparduoda liekanas, todel ir kokybes ten nera.O, kad Humanoje jau seniai nera nieko gero tai gryna tiesa.

 3. Cesarius ( Vilnietis ):

  nesuprantu , ko čia knisa , jei visos prekės po 1 lt. už kelnes ar megztinį tai ir kokybė bus kaip už litą !!!!!! Nepatinka nepirkite ubagyne !!!!! ??????

 4. Linas:

  Jai tokia ponia ir nieks netinka tai eik į nauju rūbų parduotuve ten ir pirk 😀

 5. Tomas:

  Landzbergines Lietuvos gyvenimo grimasos..

 6. as:

  Kas is Kauno i baze, ten rubu geru rasti nemazai galima, kad ir 14 sand dabar tokiu nerealiu sukneliu yra, o Humana seniai jau sssssss

 7. as:

  dar urmo bazej ir zalioj galerijoj, 3-ioj salej yra geru.

 8. Tas ir anas:

  Na tikrai ne kartą esu mačius ir girdėjus kaip padavėjos ir prižiūrėtojos pasiima drabužių nesumokėjusios. Šeip labai patinka Humana, bet anksčiau būdavo tikrai geresnių prekių negu dabar.

 9. Ineta Vait:

  Nusisnekat totaliai… Esu viduriniosios klses zmogus Lietuvoje, tikrai galiu leist sau nusipirkti drabuziu Bazeje ar Akropolyje, taciau jau apie 13-14 metu apsipirkineju Humanoje ir kuo toliau tuo labiau zaviuosi sia prekybos sistema. Cia randu ir vyrui ir sau ir vaikams, kuriu turiu 4 ivairaus amziaus, mamai nuperku, teciui, senelei. Per tiek metu pastebejau, kad garderobas kinta kartu su mada, labai patinka lanksti nulaidu sistema taikoma Humanoje. Cia ir beda, kad daugelis nemoka ja pasinaudoti. Todel duosiu patarima: gavus nauja siunta visuomet apsimoka pirkti prekes, kurios siaip parduotuvese kainuoja kosminius pinigus, tai vilnonius paltus, odines firmines striukes, batus Nike, Adidas, Salamander ar pan. ir rankines. Kai prekes nupiginamos 30 procentu, jau galima ziureti patalyne, megzstinius, sportinius drabuzius, svarkus, suknias, kai buna 50 procentu, tada galima dairytis visko. Stai, kad ir pries pora dienu nusipirkau naujus batelius su etiketem laiveliu formos ant kuriu dar buvo originali kaina 25 eurai, o as tesumokejau 4 eurus!!! Pries tai jie buvi ikainoti 8 eurais. Bateliai pagal paskutine mada. Pabaigoje, kai viskas po 2, 1 ar o,50 euro galima ieskoiti maikuciu, bliuzeliu, vaikisku rubeliu, papuosalu, iseisit su pilnu maisu, sutepus net nebus gaila nurasyt ant skuduro ar ismes i siuksline. Ir dar. Nesidairykit toje parduotuveje, kuiskites ir netingekit matuot. Mano spintos pilnos rubu H&M, Mark&Spenser, Zara, MarkoPolo ir kitu puikiu firmu, turiu net keleta vardiniu dizaineriu rubeliu 🙂

 10. Priklauso kokioje humanoje apsilankysite ir kada.Yra tikrai labai gerų rekių, tiesiog jas labai greitai išperka.

 11. Marija:

  Sveiki, o gal kas nors žinote apie parduotuve TripShop.lt ? Ji Lietuvių ar ne, ir kaip su jos parduodamais drabužiais?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>