H&M prekiauja senais rūbais ar nežino, kad Latvijoje įvestas euras?

„Griūk iš juoko!“ – garantuoju, kad taip pasakytų brolis-latvis, jei užsuktų apsipirkti į vilnietišką H&M parduotuvę. Nes etiketėje prie savo šalies (LVL) jis pamatytų latus – taip taip, senuosius latus! Kaip prie Lietuvos LTL – litai, Lenkijos PLN – zlotai, Čekijos CZK – kronos, ir t.t.

Šio tinklo parduotuvės ką tik atsidarė Lietuvoje, ir apie tai, kad Latvijoje dar nuo šių metų sausio 1 d. įvestas euras, H&M negalėjo nežinoti. O gal į mūsų parduotuves atvežti rūbai tokie seni? Sunku pasakyti. Lietuvoje perkančiam pirkėjui iš tiesų tai jokių keblumų nesudaro.

Tačiau bet kokiu atveju jei H&M negėda, tai bent jau tikrai labai juokinga. Linkime jiems nepražiopsoti ir užsisakyti naujas etiketes, kai LIETUVA pagaliau įsives eurą“, – nevartok.lt pasakojo Diana.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. :):

  tai ne, viską išperka per savaitę….keistuoliai galvojantys, kad parduotuveje viskas atvežta ka tik is fabriko.

  • bent:

   jeigu daug Užsivežė, tai ir LT įsivedus eurą bus etiketės vis tiek su litais 🙂 🙂

 2. laba diena:

  Straipsnio autore turbut net neisivaizduoja, kaip vykdoma prekiu gamyba.
  kad prekes pradedamos gaminti ~ pries pusmeti. O toks kaip HM, galbut net pries metus. Kad visos etiketes gaminamos dar anksciau. Nezinant viskas atrodo labai paprasta. Latiai isivede eura, o gruodzio 31 diena HM pergamino etiketes.

 3. Agnė:

  nesvarbu bet svarbu gražūs drabužiai ,jeigu jie būtu suplyšę tai būtu kita kalba

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>