H&M parduotuvėse bėdos dėl prekių grąžinimo

Pirkėjai įsigiję prekių H&M parduotuvėje ir panorę jas grąžinti susiduria su didelėmis problemos. Socialiniuose tinkluose plinta informacija, kad parduotuvė nepriima prekių, jei nuimta etiketė.

Štai ką rašo Rimvydė: „H&M nepriėmė vaikiškų pirštinių, nes neatnešiau etiketės. Labai pasipiktinau. Vaikas pasimatavo – per mažos. Įtikink 3,5 metukų  asmenybę matuotis pirštines susegtas etikete. Aišku jis tą etiketę ir išmetė. Tik kai paaiškėjo, kad 6-8 m dydžio pirštinės per mažos 3,5 m asmenybei – eiketę rasti buvo be šansų. Nepatikėjau, kad gali kilti problema. O pasirodo nepriima.“

„Aš H&M taip gražinau vaikiškus batus, kurių neįmanoma pasimatuoti nenuėmus etiketės, todėl, kad etiketės nuėmimas nesuteikia jiems teisės atsisakyti priimti daiktą, jei daiktas nebuvo panaudotas. Mano atveju jie prieme prekę, nes pardavėja neturėjo prieš mane argumentų“, – teigė Daiva.

Panašios informacijos skelbiama ir daugiau. Tad vartotojus norime įspėti apie šią H&M parduvėse egzistuojančią problemą bei iškilus nesusipratimams, ginti savo teises.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (12)

 1. Blam:

  Prekių gražinimo įstatyme aiškia rašoma, jog prekę galima gražinti, jeigu nepažeista jos prekinė išvaizda.
  Jei jūs nudraskote etiketes, tai, savaime aišku, jog pažeidžiate prekinę išvaizdą – kaip kitas pirkėjas galės nusipirkti prekę be etiketės?

 2. Inga:

  Na zinot, radot del ko piktintis. Kitoj parduotuveje priima prekes be atiketes?? Niekur nepriima. Taip kaip ir suri parsinesusios namo jeigu ispakavot tai turbut jau nedrystat nunesti atgal jeigu buvo neskanus. Jus jau turbut nezinot prie ko kabinetis. Turekit supratimo.

  • PoP:

   Priima. Maciau sia savaite Zaroj kazkokia Madam – sekmingai grazino kelnes su nukarpytom etiketem.
   Parduotuve gali jas persikabint. Pacios prekes dazniausiai nepazeidi,nuemes etikete.
   Zaros madam beje net drabuzyje isiutas etiketes iskirpusi buvo – bet prieme.

 3. Nagi:

  Na jei ir nuimate etiketes, tai tikrai išmesti nevertėtų. Tada ir grąžinti bus lengviau. Pasiteisinimas, kad vaikas kažkur nukišo etiketę juokingas. Vaikus auklėti reikia, o ne prisidengti asmenybe, mėtančia etiketes.

 4. Cesarius:

  manau teisinga , pirkai , ir viskas .jau dėvėtų rūbų nepriims .babkių negrąžins .

 5. Anonimas:

  Nejaugi sunku nuimti etiketę ir jos neišmesti? Nors ir nukirpta, bet jeigu yra – prekė be problemų priims.

 6. mmm:

  tai blemba, kitą kartą gal ir be čekio sugalvosit grąžint?

 7. Indre:

  Ar galima preke grazinti, kitoj parduotuvej negu ji pirkta? Pvz pirkta molo H&M, o grazinti noriu i megos H&M ?

 8. PADEKIT!!!! AR GALIMA GRAZINTI PREKE JEI CEKIS ISBLUKES TAM TIKROJE VIETOJE IR NESIMATO TAM TIKRU NUMERIUKU(BARKODO IR DAR TEN KAZKAS ) PADEEEKITTTTT

 9. Laba diena,
  kovo pabaigoje HM parduotuveje pirkau bridzus, atsilus orams dabar tik apsirengiau, aisku menuo praejo, bet po pirmo apsivilkimo nugaroje tarp kiseniu reteja audinys, ceki turiu ar galiu kreiptis i parduotuve del grazinimo ar keitimo ?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>