Garsus daugiafunkcinis SOMAT ploviklis išbėga lyg vanduo

„Esu nepatenkintas indaplovių  plovikliu SOMAT. Nepatenkintas ne plovimo savybėmis, bet, tuo ką matau buteliuke. Jis išbėga netolygiai. Skysčio buteliukas padalintas į dvi dalis, taip reklamuojama, kad ploviklis atlieka daug puikių funkcijų. Esu sunaudojęs jau ne vieną butelaitį, bet besibaigiant skysčiui visuomet nusiviliu – vienas skyrelis tampa tuščias, o kitas dar tyvuliuoja. Kyla daug klausimų, ar kelių spalvų skystis daugiafunkcinis ploviklis viename yra reklaminis triukas, ar nekokybiškas produktas? Gal vartotojai pasakys savo nuomonę, jeigu naudoja SOMAT indaplovių ploviklį“, – nevartok.lt pasakojo indaplovių ploviklį išbandęs Henrikas.

Tikimės, kad artimiausiu metu gamintojo atstovai pateiks ir savo komentarą dėl išsakyto pastebėjimo bei laukiame vartotojų nuomonės dėl Henriko išsakytos problemos.

Dėkojame Henrikui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. jop:

    Nereik visokiu nesamoniu pirkt ir bus rami galva…

  2. Stasys:

    Primityvus gamintojo triukas, neispildytas iki galo 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>