Galvos skausmas dėl BERGHOFF puodų kokybės

berghoff1berghoffberghoff2„Norėjau pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais apie Berghoff puodus. Nepraėjo ir porą metų, kai puodą galima išmesti, o jo dangtis tiesiog surūdijo – pridedu nuotraukas.

Taip pat labai blogos kokybės keptuvės – jų dugnas eina burbulais jei ant keptuvės patenka kažkiek vandens ir ji kaitinama.
Tikiuosi pasidalinsit su kitais, tikrai ju neverta pirkti ir moketi tokius pinigus“, – nevartok.lt pasakojo Berghoff puodais nusivylusi Jelena.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (16)

 1. Edgaras:

  Taip pas mane lygiai tokia pat situacija sudu sudas brangus puodai o kokybes nulis

 2. A:

  Apėmė Deja Vu jausmas… Manojo puodo dangtis atrodo abalogiškai.

 3. Erikas:

  Taip. Rankenėlės yra jų silpnoji vieta. Tačiau patys puodai mums tarnauja jau 15 metų ir nesiskundžiam.

  Gal dabar jų gamyba yra pervesta į Aziją.

 4. urols:

  Na, čia kaip TopShop produktus pirkti. Tas pats. Brangus, bet niekam tikęs :).

 5. Egle:

  gryna nesamonė-prižiūrėkite teisingai dangčių rankenėles ir viskas bus gerai.
  irgi turėjome tokių problemų, kreipiausi į Berghoff, kur maloniai paaiškino mano klaidas-rankenėlių negalima plauti ir dėti į šaldytuvą. juk metalas yra metalas. ko jūs norite?
  jei esate nezgrabni, tai ko kaltinat Berghoff? 😀
  o juk svarbu tik parašyti, prirašyti.
  gėėėėda

 6. Jūratė:

  Mano puodams su analogiškom rankenėlėms jau 7 metai. Atrodo puikiai, niekas nesurūdijo. Kaip ir buvo rašyta prieš tai, daug kas priklauso nuo priežiūros: niekada nedėjau į šaldytuvą, net sudrėkinus nebuvau. Puikūs puodai.

 7. Dalia:

  Ir puodai ir keptuvės yra nuostabūs, tik reikia tinkamai prižiūrėti.Naudoju jau šeštus metus ir jokių nusiskundimų neturiu,

 8. parodykit IP:

  Parodykit IP, nors ir taip ai6ku, kad trys paskutiniai komentarai, puodų reklama. Kaip plauti puodo dangti, nesušlapinus nė nesudrėkinus rankenėlių?

 9. 2 parodykit IP:

  tos rankenos su magnetais. paprasčiausiai nusiima.
  o jum IP parodyk. echhh

 10. Cesarius:

  dabar jau ir BERGHOFF pradėjo taupyti .

 11. Rei:

  Man irgi panaši situacija: uždėjau puodą ant dujines kaitlentes puodas apsvilo, pajuodo, kad nušveist neįmanoma.

 12. Rūta:

  Plaunant dangtį reikia nusukti rankenėlę, jos šlapinti negalima. Ir tikrai jokių rūdžių nebus ir temperatūros matuoklis veiks. Patys pridirbot.

 13. Giedrė:

  Į nuotrauką žiūrint, pagalvoji, jog puodas tiesiog buvo pridegintas, o ne surūdijęs:) Puiki kokybė jau daug metų, niekas nerūdija, tiesiog reikia tinkamai prižiūrėti

 14. Lina:

  Nereikia kaltinti kitų, kai pats netinkamai prižiūri.Matosi, kad ta puodo rankenėlė buvo šlapinta ko daryti negalima. Kaip negalima ir puodo su ja dėti į šaldytuvą. Reikia instrukcijas skaityti. Tos rankenėlės su magnetu ir puikiai nusiima.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>