Galvos skausmas dėl BERGHOFF puodų kokybės

berghoff1berghoffberghoff2„Norėjau pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais apie Berghoff puodus. Nepraėjo ir porą metų, kai puodą galima išmesti, o jo dangtis tiesiog surūdijo – pridedu nuotraukas.

Taip pat labai blogos kokybės keptuvės – jų dugnas eina burbulais jei ant keptuvės patenka kažkiek vandens ir ji kaitinama.
Tikiuosi pasidalinsit su kitais, tikrai ju neverta pirkti ir moketi tokius pinigus“, – nevartok.lt pasakojo Berghoff puodais nusivylusi Jelena.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (27)

 1. Edgaras:

  Taip pas mane lygiai tokia pat situacija sudu sudas brangus puodai o kokybes nulis

  • Anonimas:

   Žodziu juk negalima slapinti to laikroduko. Kuo pukiausia keptuve tokia pat turiu. Tik nereikia slapios laikyti. O sausai isplovus nusausinti ir niekas nesurudys. 2 metus naudoju ir vis dar kaip nauja

 2. A:

  Apėmė Deja Vu jausmas… Manojo puodo dangtis atrodo abalogiškai.

 3. Erikas:

  Taip. Rankenėlės yra jų silpnoji vieta. Tačiau patys puodai mums tarnauja jau 15 metų ir nesiskundžiam.

  Gal dabar jų gamyba yra pervesta į Aziją.

 4. urols:

  Na, čia kaip TopShop produktus pirkti. Tas pats. Brangus, bet niekam tikęs :).

 5. Egle:

  gryna nesamonė-prižiūrėkite teisingai dangčių rankenėles ir viskas bus gerai.
  irgi turėjome tokių problemų, kreipiausi į Berghoff, kur maloniai paaiškino mano klaidas-rankenėlių negalima plauti ir dėti į šaldytuvą. juk metalas yra metalas. ko jūs norite?
  jei esate nezgrabni, tai ko kaltinat Berghoff? 😀
  o juk svarbu tik parašyti, prirašyti.
  gėėėėda

 6. Jūratė:

  Mano puodams su analogiškom rankenėlėms jau 7 metai. Atrodo puikiai, niekas nesurūdijo. Kaip ir buvo rašyta prieš tai, daug kas priklauso nuo priežiūros: niekada nedėjau į šaldytuvą, net sudrėkinus nebuvau. Puikūs puodai.

 7. Dalia:

  Ir puodai ir keptuvės yra nuostabūs, tik reikia tinkamai prižiūrėti.Naudoju jau šeštus metus ir jokių nusiskundimų neturiu,

 8. parodykit IP:

  Parodykit IP, nors ir taip ai6ku, kad trys paskutiniai komentarai, puodų reklama. Kaip plauti puodo dangti, nesušlapinus nė nesudrėkinus rankenėlių?

  • Anonimas:

   Tai viska sušlapini ir su kempine plauni. Man labai įdomu kaip tu isivaizduoji plovimą be vandens. Yra puikių priemonių su kuriom galima ir tas rudis išvalyti. Be kita ko rekomenduoju puodus plauti po kiekvieno panaudojimo…Yra tokios baltos tirpstancios kempinėlės tik sudrekini ir pasveiti net riebalus nuvalo ir nebraižo paviršiaus. Tik prieziuros reikia. Sausau nusausink ir niekas nerudys tik laikroduka paprastai nusiima su magnetukai . Perkant buvo paiskinta kad jo geriau neslapinti.

 9. 2 parodykit IP:

  tos rankenos su magnetais. paprasčiausiai nusiima.
  o jum IP parodyk. echhh

 10. Cesarius:

  dabar jau ir BERGHOFF pradėjo taupyti .

 11. Rei:

  Man irgi panaši situacija: uždėjau puodą ant dujines kaitlentes puodas apsvilo, pajuodo, kad nušveist neįmanoma.

 12. Rūta:

  Plaunant dangtį reikia nusukti rankenėlę, jos šlapinti negalima. Ir tikrai jokių rūdžių nebus ir temperatūros matuoklis veiks. Patys pridirbot.

 13. Giedrė:

  Į nuotrauką žiūrint, pagalvoji, jog puodas tiesiog buvo pridegintas, o ne surūdijęs:) Puiki kokybė jau daug metų, niekas nerūdija, tiesiog reikia tinkamai prižiūrėti

  • Vida:

   Super keptuvė ir puodai. Niekas nesurūdijo ir nesvyla nors naudoju jau 12m. Po gaminimo visuomet išplaunu su šveitimo pieneliu ir viskas ok.

 14. Lina:

  Nereikia kaltinti kitų, kai pats netinkamai prižiūri.Matosi, kad ta puodo rankenėlė buvo šlapinta ko daryti negalima. Kaip negalima ir puodo su ja dėti į šaldytuvą. Reikia instrukcijas skaityti. Tos rankenėlės su magnetu ir puikiai nusiima.

 15. Vaidas:

  Tikrai geri puodai, pirkta per IKI akciją su lipdukais, kartu su garpuodžiu. Nežinau, jau daug metų naudojamas, gal apie 10 (jei kas prisimenat IKI akciją, kada tiksliai buvo?), viskas su tais puodais gerai. Ir prisvilęs buvo, t.y., ant garų virė maistas ir nepažiūrėjau, kad baigės vanduo – atvėso puodas, atmirkiau, viskas gerai pagramdžius nusivalė, ir kol kas dar nesvyla niekas. O rankenėlė tai ir pas mane tokia pati, pirmiau kažkaip išdegė termostatas, paskui nulūžo metalizuota dalis, liko tik plastmasinis pagrindas, o ten dabar šiuo metu yra surūdiję du magnetai, bet taip normaliai – išsipūtę net. Tai magnetams kontakto nėra, tai jei staigiau dangti pakelti nori, tai atsikabina. Tik neseniai draugai paprotino (jie gal iš normalios parduotuvės pirko berghofą), kad tą rankenėlę reikia nuimti plaunant dangtį. Tai dabar sėdau ieškoti pakeisti tą rankenėlę, tai žiūriu, kad ne man vienam rūdija tie magnetai. Taip pat imčiau rankenėlę be termostato, jei tik žinočiau, kad tinka, būtų patvariau, o ir pačio termostato veikimas laaaaabai lėtas, nesivadovavau nei karto juo. Bet pasikartosiu, ant puodo dugno užrašyta „Lifetime guarantee“ – kol kas veikia puikiai.

 16. Birutė:

  Gal kas naudojat tuos puodus indukcinei kaitlentei? Kokie atsiliepimai?

 17. Anonimas:

  Tai viska sušlapini ir su kempine plauni. Man labai įdomu kaip tu isivaizduoji plovimą be vandens. Yra puikių priemonių su kuriom galima ir tas rudis išvalyti. Be kita ko rekomenduoju puodus plauti po kiekvieno panaudojimo…Yra tokios baltos tirpstancios kempinėlės tik sudrekini ir pasveiti net riebalus nuvalo ir nebraižo paviršiaus. Tik prieziuros reikia. Sausau nusausink ir niekas nerudys tik laikroduka paprastai nusiima su magnetukai . Perkant buvo paiskinta kad jo geriau neslapinti.

 18. Berghoff 16dalių rinkinį naudoju jau 17 metų.Dar nusipirkau su IKI akcija 2 puodus gal prieš 5metus.Laiko puikiai.Neatlaikė tik rankenėlės,tai nupirkau iš Metalo amžiaus pstmasinę juodą -laiko puikiai.Atvirai, tai tos temperatūrą rodančios rankenėlės visai nereikalingos.

 19. algis:

  teisingai-nepilkit ,,dumblo,,ant firmos o pameginkit issiaiskinti kur tie jusu ,,BERGHOFF,,ai yra pagaminti!

 20. Anonimas:

  Kur juos pirkti? Ieškau greitpuodzio

 21. Daiva:

  Noriu pasidžiaugti puodų kokybe ir jos ilgaamžiškumu. Turiu juos jau 20 m. tai nekeisčiauv į jokius kitus. Žinoma, juos reikia prižiūrėti ir valyti su spec,kempinėle. Vidus iki šiol nesubraižytas, taip šiek tiek problema su termometrais dangčio. Pati juos sudrėkinau ir nepasaugojau. Ruošti maistą yra didžiausias malonumas, Ir šiuo metu ieškau tokių pat. Bet nereikia apsigauti yra pavadinimas toks pat puodo, bet gamintojasw kitas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>