DORMEO čiužinių pardavėjai – melagiai. Pirkėjus apgaudinėjo ir MAXIMA

UAB „Studio moderna“ skleisti reklaminiai teiginiai apie sidabrą „Dormeo“ čiužiniuose „Dormeo Renew Silver Clima“ ir „Dormeo Renew Silver Clima Plus“ Konkurencijos tarybos pripažinti klaidinančia reklama. Už pažeidimą bendrovei skirta keturiasdešimt aštuonių tūkstančių litų bauda. Skirdama baudą, Konkurencijos taryba atsižvelgė į tą aplinkybę, jog tai jau antrasis atvejis per metus, kai bendrovė naudojo klaidinančią reklamą.

Tyrimas buvo pradėtas gavus Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos prašymą ištirti, ar „Dormeo“ čiužinių reklama apie jų užvalkaluose esantį sidabrą nėra klaidinanti.

„Studio moderna“ nuo 2011 m. rugsėjo 19 d. iki 2012 m. vasario 5 d. televizijoje, spaudos leidiniuose, akcijos skrajutėmis bei tinklalapyje www.maxima.lt informavo vartotojus apie sidabro buvimą čiužiniuose „Dormeo Renew Silver Clima“ ir „Dormeo Renew Silver Clima Plus“. Tyrimo metu  nesugebėjo pagrįsti reklamoje naudotų teiginių apie tai, jog minėtuose čiužiniuose yra sidabro. Atsižvelgus į tai, buvo pripažinta, jog tokia reklama neatitinka teisingumo kriterijaus, todėl UAB „Studio moderna“ reklama pažeidžia Reklamos įstatymo 5 straipsnio reikalavimus. DORMEO čiužinius platino MAXIMA deklaruodama tuos pačius teiginius.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. VILDIS:

  Įstatymų įteisintas žmonių apgaudinėjimas,reikia pačiam turėti savo nuomonę, o ne vadovautis reklamomis,už kurią sumoka pats pirkėjas.Šiai bendrovei tokios baudos, tik centai,palyginus kiek parduodama, koks gaunamas pelnas, kiek išleidžiama reklamai per tv.Geram gaminiui reklama nereikalinga.Kai pagalvoji, kaip sunkiai pinigai yra uždirbami ir kaip neapdairiai yra išleidžiami, tai peršasi nuomonė, kad visokio plauko sukčiams, Lietuva tai tikras rojus…

 2. Cesarius ( Vilnietis ):

  Reikėjo baudą duoti kokį 1 mln. ar 10 mln. Jei neturi pinigų tegu bankrutuoja melagiai. Vietoj jų atsiras sąžiningi verslininkai .

 3. kaunietis:

  gaila pirkimo čekių neišsaugojau – dabar nuneščiau į maximą ir liepčiau grąžinti pinigus

  • :):

   prekės grąžinimui skirta tik 14 dienų 🙂 ir tai turi būti priežastis kodėl nori grąžinti prekę

   • Lina:

    O jums 14 d neužtenka? 😀 Čia standartiniai grąžinimo terminai. Jei perki iš top shop internetinės parduotuvės, tada 30 d. grąžinimo garantija galioja.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>