Dėl telefono Nokia Lumia 800 nesibaigiantys vargai

„Rugpjūčio pabaigoje nusipirkau Nokia Lumia 800. Iki šiol telefoną į garantinį aptarnavimą nešiau jau 6 kartus. Gedimo meistrai arba neranda, arba nenori rasti. Kreipiausi net į vartotojų teisių gynimo tarnybą, kurios mano skundo nepatenkino, nes anot meistru defekto nėra. Dabar moku didelius pinigus už totaliai s.dina telefoną“, – nevartok.lt apmaudo neslėpė Vykintas.

Beveik visi Nokia Lumia 800 vartotojai tiesiog griežia dantimis dėl staiga išsenkančios baterijos. Tačiau specialistai sako, kad Nokia Lumia baterijos trumpas veikimas yra ne techninis gedimas, o problema pačioje telefono sistemoje, tiksliau operacinėje sistemoje, kaip žinia, Lumia naudoja Windows Phone OS.

Vykintą galima tik užjausti, kad pasirinko netinkamą telefoną.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (13)

 1. Vaida:

  As turiu Nokia Lumia 710 su kuria nemazai problemu iskaitant ir baterija.

 2. tadas:

  Zmogau, kas tokius telefonus perka…..

 3. Cesarius ( Vilnietis ):

  nu nesuprantu , pas mane telefonas sonyericson jau 4 metai taspats už 200 lt. kuo puikiausiai veikia , jokių problemų . gal dar veiks 4 metai , kam man naują pirkti už 900 lt. !!!! ?????? gal suges po 3 mėn. ar metų !!!!!!!

 4. Linas:

  Mano manymu geriausias nokia telefonas buvo N95… N96 neturėjau tai nežinau, o N97 ir nemažai problemų turėjo bent jau mano pirktas. O N95 jau 7 metai veikia nors ir buvo ežere nuskendes ir taisyt nereikė ir iki šiol kuo puikiausiai veikia 🙂

 5. Linas:

  Nokia prarado savo gera vardą susidėjus windausais… Dabar valdo samsung ir iphone :))

 6. Klaipedietis:

  Nusipirkau ir aš Nokia LUmia tik 610 modelį tai galiu patvirtinti irgi, kad Nokia + Windows Phone prastas derinys….daug metų buvau Nokia fanas, bet šįkart likau nusivylęs baisiai…

 7. Patarimas:

  Išjunk visus wifi ir satelitą

 8. vienintelis:

  Turiu ir aš Lumia 800, nuo liepos mėn., tačiau jokių nesklandumų, gedimų nepatyriau. Tad nemanau, kad reiktų nurašyti šį modelį ar visus Nokia telefonus, kaip „nevartok“.
  Taip, buvo programinė klaida, ne techninis gedimas, kuri nusodindavo bateriją jei nuolatos būdavo paliktas įjungtas 3G ir WiFi ryšys, GPRS. Tačiau žinant tai, puikiai išvengiau ir baterija atlaiko 2-4 paras.
  O tokius telefonus renkasi paprasti ir norintys paprastumo naudojant telefonus. Klaidų pasitaiko tiek pas Samsungus, tiek pas Apple ir net dažniau, nei pas Nokia.

 9. Marius:

  paieškuok update’ų savo windowsui internete… gal jau ištaisė klaidą!

 10. Inga:

  Cia gal tik man taip nesiseka… Pries metu laiko isigijau Nokia Lumia 800. Viskas buvo lyg ir neblogai (netgi baterija laike pakankamai ilgai). Pasinaudojus puse metu, viena diena darbe paziurejau i ant stalo stovinti telefona- o jis issijunges, pabandziau ijungti, neisejo, grizusi namo ijungiau i pakroveja- visiskai be reakcijos. Nunesiau i garantini. Is ten po keliu dienu paskambino- telefonas netaisomas- keiciame nauju (tuo metu neturejo tokio pacio modelio, tada gavau Nokia Lumia 900). Kuriuo pasinaudojau vos 4 menesius ir vel ta pati situacija- viena vakara rasiau zinute ir staiga issijunge.. Kaip toliau bus nezinau- nes jis ir vel garantiniame..
  Toks mano susidurimas su siais modeliais.

 11. Sveiki. Irgi naudoju lumia 800. Taip kaip ir jus turiu problemu. Ta pati greitai issikraunanti baterija, po keliu menesiu naudojimo telefonas pradejo labai stipriai kaisti ir smidejo degintu plastiku. Taigi nepatariu pirkti lumia 800, tik nervus sau sugadinsit.
  P.S. Kelis kartus nesiojau telefona pas meistrus. Ir jie visi veliau sake, kad viskas yra ok…

 12. Anonimas:

  naudoju 800 ir nieko, tik jei intensyviai naudoji tai kasdien reikia kraut, jei ne tai gali ir kas antra diena. Nėra labai patogu, bet galima priprast 🙂

 13. Andrius:

  O aš nusipirkau Lumia 800 dar prieš 4 ar 5 metus ir lyg šiol jokių problemų, tik dabar jau senka baterija ir planuoju pirkti kitą pakeitimui, nes pats telefas veikia be jokių gedimų, visi draugau jau pakeitė po keliskart, tai tas netinka, tai nepatinka, tai sugenda – mano kaip dinozauras, negenda.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>