Dėl MAXIMOJE pirktų plaunamų flomasterių – vargas mamoms

„Eilinis nusivylimas, kai daiktų aprašymas neatitinka realybės. Kadangi noras piešti  begalinis ir mažytės rankytės sugeba savaip dekoruoti namus, norėdama užbėgti neplanuotoms dekoracijom už akių ėmiau ir nupirkau savo mažajai Maximoje pirmuosius nuplaunamus flomasterius. Ilgai skaičiau flomasterių aprašus ir išsirinkau tikrai maniau nuplaunamus flomasterius“, – nevartok.lt rašė Lina.

„Žinoma  pirmas bandymas piešti ant popieriaus lapo tapo ir išbandymu rankytėm  ir veidukui.  Nieko blogo tame nemačiau tiesiog nuėjome į vonia nuplauti ‚plaunamų‘  flomasterių.  Ir ką manote?  Muilas, spiritas, trynimas su kempinėle…  Niekas flomasterių nenuplovė.  Manau užrašas ‚nuplaunami‘ turėtų ir reikšti, kad su paprastu muilu jie nusiplauna. Tikrai yra pažeistos vartotojų teisės.  Flomasterius bandysiu grąžinti ir noriu įspėti kitus pirkėjus“, – nusivylimo preke neslėpė Lina.

„Vis tik MAXIMA šių flomasterių negamina ir nėra atsakinga už prekės specifikacijos pateikimą. Tikslią prekės specifikaciją ir jos savybes pateikia (tuo pačiu nurodo ir ant pakuotės)  prekės gamintojas.  Šiuo konkrečiu atveju prekės specifikacijoje buvo nurodyta – „nuplaunami“. Siekiame, kad mūsų klientai neabejotų prekių, kuriomis prekiaujame kokybe. Todėl reaguodami  į klientės išsakytą pastabą, operatyviai susisiekėme su flomasterių gamintoju ir paprašėme papildomo komentaro dėl konkrečių flomasterių savybių. Gamintojas pateikė informaciją, kad jis prieš pateikdamas prekę mūsų prekybos tinklui, pažymėtą kaip „nuplaunami flomasteriai“ atliko tyrimus, įrodančius, kaip veiksmingai flamasterių dėmės pasišalina nuo drabužių. Klientė išsakė pastabą dėl flomasterių dėmių, sunkiai pašalinamų nuo odos, tad tęsiame tyrimą, kad su gamintoju išsiaiškintume, kodėl taip sunkiai flamasteriai nusiplauna nuo odos. Ateityje, bendradarbiaujant su šiuo gamintoju, prašysime pateikti išsamesnę informaciją apie tiekiamos prekės savybes, kad ir mūsų klientai gautų visapusišką informaciją apie įsigyjamą prekę“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Linai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Sigitas:

    Mano vaikas tai maximos sienas ispaisytu.tegul nusiplauna

  2. Kaip nebūtu keista kokybiškiausi flomasteriai mums Rusų gamybos.

  3. Anonimas:

    o;ljijoi

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>