Brangi šluota neatsipirko (papildyta MAXIMOS komentaru)

„Nusipirkau nugrežiamąją Viledos šluotą Bee Mop, kuri kainavo 80 litų, Mindaugo g. Maximoje. Buvo gegužės mėnuo. Po mėnesio susinešiojo atsarginė plaunamoji dalis, kuri kainuoja nuo 21 lito iki 31 lito.

Dabar turiu šitą kotą išmesti, nes niekur nerandu nusipirkti atsarginės dalies. Nebloga vienkartine prekė uz 80 litų mėnesiui. Kinų analogiškos šluotos kainuoja nuo 14 iki 19 litų. Jų atsarginės dalys nuo 3 iki 6 litų ir tarnauja iki trijų mėnesių.

Mušiausi su Maxima ir Viledos tiekėjais, bet nieko nepasiekiau – atsakymai neigiami, vieni nuo kitų siuntinėjo po visą Vilnių, kur dar neva galėtų būti šios šluotos likučių, atsarginių dalių. Juokinga ar ne???“, – nevartok.lt savo šluotos istoriją pasakojo preke nusivylusi Lina.

„Apgailestaujame, kad gręžiamoji šluota klientei netarnavo taip ilgai, kaip turėjo tarnauti. Iki šiol nusiskundimų dėl šios prekės nebuvome turėję. Gali būti, kad ši prekė nusidėvėjo, dėl netinkamo jos naudojimo: galbūt buvo plautas itin grublėtas paviršius ar naudota stipri buitinė chemija. Šluotos antgalis yra kempinė, kuri, šveičiant grublėtą paviršių, dėvisi. Ant šios gręžiamosios šluotos buvo pateikta naudojimo instrukcija.

Nei šluotos antgalio, nei pačios šluotos MAXIMA parduotuvėse klientė iš tiesų negali įsigyti, nes šiomis šluotomis jau nebeprekiaujame. Tačiau tiekėjas šias šluotas importuoja iki šiol, tad susisiekė su kliente ir pasiūlė jai prekę pakeisti nauja“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Linai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. enough:

  tikriausiai labai jau intensyviai su tą šluota dirbote:)

 2. PoP:

  su Maxima tai nėr ko čia muštis. Bet va Viledininkai tai galėtų ir paslaugesni būti

 3. Vileda:

  Sveiki,

  Labai keista, kad p.Lina šitaip rašo. Kalbėjome su p.Lina ir jai buvo pasiūlyta apsilankyti Liepkalnio maximoje, nes ten dar turėjo būti šių prekių likučių, ir sutarėme, kad jei neras šios prekės, mes mielai jai padovanosime naują atsarginę šepečio dalį.
  p.Lina susiekite prašau su manimi ir mes Jums padovanosime atsarginę dalį.

 4. Jolanta:

  Skaitau ir verkiu, skaitau ir verkiu… kokia traška istorija: nusidėvėjo šluotos kempinė, o niekas nebeprekiauja… kaip toliau gyventi?

 5. Sonata:

  Na šiaip sumokėjus netoli 100 litų už šluotą ir po mėnesio išmesti yra prabanga. Tikrai tos kempinės nėra kokybiškos, nes pas mane namuose tik laminatas, o kempinė susidevėjo ir nebėra tinkama vartojimui. Kokybė neatitinka kainos.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>