Aptiktas pavojingas stalas. IKEA domisi lietuviška tvarka

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Klaipėdos skyrius nustatė rinkoje esantį pavojingą produktą – stalą „MISY“ (skirtas lempai pastatyti, su nuimamu 8 mm storio ir 600 mm skersmens tamsinto stiklo stalviršiu (su apsaugine plėvele) ir trimis 38 mm skersmens plieno vamzdžio kojomis).

Ekspertai nustatė, kad stalas kelia susižalojimo pavojų. Stalas pagamintas Lenkijoje, o jį platino UAB „Klaipėdos baldų prekyba“. Jeigu nusipirkote tokį stalą, skubiai jį grąžinkite pardavėjui.

Tuo tarpu Valstybinėje ne maisto produktų inspekcijoje lankėsi vienos didžiausių baldų bei buities aksesuarų prekiautojų pasaulyje kompanijos IKEA atstovai. Susitikimo tikslas – IKEA parduodamų prekių prekybos organizavimas ir ženklinimas Lietuvoje, tolimesnio Inspekcijos ir IKEA bendradarbiavimo galimybės.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. ads:

    straipsnis orientuotas i ikea reklama…

  2. DW:

    Ikea jega, laukiam!

  3. širdutė:

    aš irgi turiu IKEA stalą. labai geras, bet irgi pavojingas – koją gali nusimušti, ir skaičiau mikaldos knygoj, kad stalus išrado senovės babiloniečiai, kad nukariautų kinijos-japonijos imperiją su tais stalais, nes jie pavojingi sveikatai.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>