Apsipirkai su kuponu, tai nereiškia, kad sutaupei

Sveikiname vėl sutaupius. Taisyklinga laikysena – geros savijautos garantas! Tik 15 Lt už 89 Lt vertės laikysenos koreguoklį  Power Magnetic Posture Support! Tokią prekę įsigijo Julius ir sulaukė sveikinimo sutaupius.

Tačiau apžiūrėjęs ir įvertinęs koreguoklį vyras suprato, kad rankose laiko neaiškios kilmės nekokybišką daiktą. Tai paskatino parašyti atvirą laišką prekės pardavėjui.

„Norėčiau paklausti kaip ir kur aš galėčiau grąžinti pirktą prekę, nes ji  labai prastos kokybės. Siūlės iširo net nespėjus pasimatuoti.

Dėl dydžio universalumo („Dydis universalus: liemens apimtis 77 cm – 122 cm.“) labai abejočiau.

Aš suprantu, kad verslas gali būti daromas iš oro, bet kartais reikia turėti sąžinės. Pardavinėti nekokybišką prekę už „kokybišką“ kainą ( suprask, prekė  verta 89Lt be nuolaidos), mano manymu nėra labai sąžiningas verslas.

Tikrai puikus uždarbis kuomet perkama kinietiška prekė už 1-2 doleriai ir skelbiama kaina 35 doleriai (89 Lt). Aišku, suveikia visagalė nuolaida ir tokiu būdu apgaunamas didelis kiekis patiklių pirkėjų.

Būtų gerai, kad skelbtumėte tikslų gaminio pavadinimą, gamintoją ir kitą informaciją, nes priešingu atveju visa tai kvepia nesąžininga prekyba ir pirkėju apgaudinėjimu.

Prekė už 89 Lt be aprašymo

http://uogos.lt/visa-lietuva/akcija-taisyklinga-laikysena-geros-savijautos-garantas-laikysenos-koreguokli-power-magnetic-posture-support.html?type=all

Ta pati prekė už 2,5 – 5 Lt su pilnu aprašymu

http://www.alibaba.com/product-gs/757127661/Dr_Levine_Power_Magnetic_Posture_Supporter.html

Nesu iš tų kurie kiekviename žingsnyje ieško teisybės, galiu šią prekę išmesti į šiukšlių dėžę, bet dėl kitų pirkėjų gerovės norisi nors šiek tiek kažką padaryti. Visiems tai žinoma ir matoma, bet kaip pavyzdį nešvarios grupinių nuolaidų portalų ir „verslininkų“ veiklos šį laišką persiunčiu viešai.

Kreipiuosi į prekės pardavėją, nes tolimesni prekės grąžinimo žingsniai kainuos daugiau  pinigų ir laiko nei iš tiesu ji yra verta, o ir nesinori, kad gražinta prekė būtu tokiu būdu parduota kitam patikliam žmogui“, – rašo Julius.

Dėkojame Juliui už viešą laišką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. anon:

  Apie pardavėją

  Rolandas Gavenavičius

  galima ir šito verslininko vardą ir pavardę paskelbti 🙂

 2. dek:

  ha ha ha kokiu debiliuku reikia buti, kad apsipirkineti kazkokioj skylej, kur net rekvizitu nera puslapyje :DDD

 3. Tadas N.:

  Del paskutinio komentaro – nebunam tokie ciniski. Tokie argumentai yra netik nekonstruktyvus bet ir zeidzia pacia informacijos dalinimosi dvasia. Turbut ir patys daugiau isminties turit daug klaidu pridares. As ir pats ten Grupiniam nudegiau nusipirkes nekokybiska lempa, nes svetainej tai produkto gerai neparodo o kai gavau i rankas pamaciau kad nupiginta del broko. Dalinames be asmeniniu izeidimu ir viskas bus liuks. Sekmes!

 4. Vy:

  Jei labiau pasidomėtumėt, tai už 2,5 – 5 Lt nenusipirktumėt nurodytam puslapy. Reikia pirkti tūkstančiais vienetų, ir plius, kad atkeliautų ši prekė iki Lietuvos, jos vertė išauga. Be to, 25 % nuo parduotos prekės sau pasiima grupinių pirkimų organizatoriai. Taigi, pačiam prekės pardavėjui mažai kas lieka.

  • Romashkaxx:

   Nusipirksi ebay pardeje, paieskokit info, ir net su nemokamu pristatymu.
   Kas liecia skundo-uzskaitau, pati ne viena karta pirkau, ne viena karta nusivyliau ir preke grazinau, ir kuo musu bus daugiau tokiu, o ne tu, kurie padeda i stalciu ir laiko nereikalingo daikto, to maziau S kis. Dabar jau nieko ten neperku, nes dauguma takiu paciu prekiu is ebay galima vos uz pora $ nupirkt.

 5. Ash:

  Aciu uz komentara. Vos nenusipirkau sio „gerio“ 🙂

 6. Inga:

  Labai dekinga uz straipsniuka. Jau buvau i pirkiniu krepseli isidejus, bet sugalvojau pasiieskot informacijos. Aciu!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>