Aistros MAXIMOJE dėl sulaužyto paspirtuko

paspirtukas, dėl kurio kilo konfliktas

„Pardavė sulaužytą žaislą ir nenori grąžinti pinigų. Už sulaužytą paspirtuką buvo sumokėta net 30 Lt, o ne kokie trys litai. Celofanu buvo apvynioti galiniai ratukai, priklijuotas lipdukas PIGIAU. Nebuvo jokios informacijos, kas sulūžę ir ar galima tą daiktą pataisyti.

Paspirtuką pirko neįgalus žmogus, tad jis visko sužiūrėti negalėjo. Bėda ta, kad nerandame čekio, o MAXIMA pinigų grąžinti nenori. Nurodžiau kasą, kurioje buvo mokėta už sulūžusį daiktą, laiką, kada buvo pirkta, bet pinigų negrąžina“ – nevartok.lt pasakojo Ernestas.

Vyras, praradęs bet kokias viltis atgauti pinigus, parašė prašymą MAXIMOS parduotuvės direktorei. Ernestas piktinosi, kad ant prekių nerašoma, koks yra defektas, juk pirkėjai nežino ar tą daiktą galės pataisyti, ar jį teks išmesti.

„Su pirkėju buvo nemažas konfliktas. Jis neturėjo čekio. Peržiūrėjome vaizdo kameras ir iš tiesų pamatėme, kad tas paspirtukas pirktas MAXIMOJE. Pirkėjas vis dėl to kitą dieną surado čekį, jį atnešė ir pinigai buvo grąžinti. Paspirtukas buvo nukainuotas, ant lipduko PIGIAU buvo parašyta, kad prekė su defektu.

Nebuvo vieno tvirtinimo varžtelio, kuris laiko ratą. Todėl prekė ir buvo nukainuota. Mes neprivalome ženklinti ir nurodyti, koks tai defektas“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. eee:

  zmogelis varztu sukti nemoka, tai ir vsio…. tragedija…

 2. Julija:

  Brokuotos prekės nėra grąžinamos, Brokuota prekę, pirkėjas turi apžiūrėti prekybos salėje

 3. enough:

  o tai kaip jūs manete, kodėl jis buvo atpigintas ir dar ratai į plėvelę įsukti..viską galima buvo apžiūrėti pirkimo vietoje..be to, kam pabrėžiama, kad žmogus buvo neįgalus.? tiesiog atidumo ir logikos įsijungti reikėtų:) apmaudu, jeigu išties daiktas buvo sunkiai bepataisomas, bet visgi pinigus atgavote:)

 4. PoP:

  visai geranoriškai čia jums viską išsprendė

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  išvis nereikia pirkti nukainuotų prekių .! mačiau kartą pardavinėjo Senukuose nukainuotą šaldytuvą brangiai , tipo nusiperki ir neveikia , kam tada pirkti .!!

 6. Cia tas pats kas autobusu kontrolieriui aiskinti, kad tu „turi“ bilieta bet jo nerandi, kai nori grazinti prekes be cekio

 7. Jolanta:

  Kartais žmonių bukumas tikrai stebina…. Nuperka nukainotą daiktą, akivaizdžiai matosi, kur defektas, neturi čekio, o tada piktinasi, visus kelia ant ragų ir dar pabrėžia savo „neįgalumą“. Nu, nebent protiškai neįgalus tu, tada dar galima suprasti, kitu atveju tai nelabai suprantamas toks elgesys. PArduotuvė dar labai geranoriškai išsprendė šitą nesusipratimą, teisiškai jie neprivalėjo nieko grąžinti

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>