„ACME“ diskai pirkti MAXIMOJE negrojo…(papildyta MAXIMOS komentaru)

„Elektrėnų Maximoje pardavinejami brokuoti ACME CD-R diskai. Nusipirkau 2 diskus. Norėdamas į mašiną muzikos įsirašyt,  mėginau, bet nesigavo… Ir programas keičiau, ir per kitą pc bandžiau ir draiverius cdrom perrašinėjau, bet nieko nesigavo. Nuėjau vėl i Maximą ir nusipirkau dar vieną CD, bet ir vėl ta pati istorija.

Vėliau perversdamas kompaktus namie radau viena tokį pat ACME CD. Pamėginau su juo ir…viskas kuo puikiausiai „, – nevartok.lt pasakojo nusivylęs Evaldas.

Nevartok.lt kalbinti specialistai teigė, kad tokios problemos greičiausiai gali kilti kilti dėl netinkamų CD laikymo salygų, pvz, diskai gavo daug saulės spindulių ar nukentėjo nuo kitų išorinių veiksnių. Sunkiai tikėtina, kad įmonė teiktų netinkamą produkciją, nes ji praeina daug kokybės kontrolės etapų.

Evaldas turėtų kreiptis į Maximą, kuri tikrai grąžins pinigus už nekokybišką produkciją. Tereikia turėti čekį.

„Atsiprašome mūsų kliento dėl įsigytų diskų, į kuriuos klientui nepavyko įsirašyti informacijos. Išties jis turėtų kreiptis į mūsų parduotuvę, kurioje įsigijo nekokybiškus diskus ir jam bus grąžinti pinigai. Savo ruožtu mes susisiekėme su šių diskų tiekėju ir informavome jį apie problemą.  Norėdami įvertinti diskų kokybę ir tinkamumą prekybai bei nustatyti priežastis, kodėl informacijos į juos įrašyti nepavyksta, tiekėjas įsipareigojo atlikti diskų bandymą ir informuoti mus apie jo rezultatus. Todėl visi diskai iš parduotuvės bus surinkti ir grąžinti tiekėjui. Mes siekiame prekiauti ir klientams siūlyti tik kokybiškas prekes, kokybę kontroliuoti. To paties tikimės ir iš produkcijos tiekėjų. Todėl nuoširdžiai dėkojame klientui Evaldui už informaciją“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė

Dėkojame Evaldui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (5)

 1. lulu:

  man buvo su kitos firmos cd. nusipirkau visa dezute su 10 vnt irnei 1 negrojo. pasimokiau ir neperku pigiu cd

 2. Valdas:

  Na jei p. Evaldas perrašinėjo CD-RW įrenginio draiverius, tai jau iškart daug pasako apie kompiuterinį raštingumą (t.y. jo nebuvimą). Aš pirma paklausčiau, kiek metų yra CR-RW įrenginiui? Kokiu greičiu buvo įrašinėjami diskai? Optiniai įranginiai kaip taisyklė bėgant laikui vis prasčiau įrašo/nuskaito diskus, tad nieko nuostabaus, kad vieno ar kito gamintojo produkcija tampa nebenaudotina, bet kito vis dar įsirašo/nusiskaito. Net jei CD yra skirtas 52x greičiui, reikėtų įrašinėti kokiu 16x ar dar lėčiau – taip ženkliai padidėja sėkmingo įrašymo tikimybė. Aišku, negiriu ACME, kiek man teko naudoti šių diskų, tai jie tikrai yra vieni iš prastesnių ir iš 10 koks 1 ima ir neįsirašo. Ypač spjaudžiausi, kai reikėjo dvigubo sluoksnio DVD diskų, o jie nėra labai pigūs, ir iš 3 ACME egzempliorių nė vienas neįsirašė.

 3. CD:

  Gal tikrai ant saulutes palaike 🙂

 4. Vaidas:

  Acme jau senokai pasižymi „kokybe“…

 5. Cia geras komentaras

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>