„Bombos“ įrašai sprogsta baisia kokybe

Iš kompaktinio disko pakuotės atrodo, kad tai originalus "Fleetwood Mac" diskas

Ši informacija turi būti naudinga visiems melomanams užsukantiems į „Bombos“ įrašų parduotuves. Vartotojas Vytautas „Norfos“ bazės komplekse, „Bombos“ išparduotuvėje įsigijo savo mėgstmos grupės „Fleetwood Mac“ kompaktinį diską. Ant jos aiškiai buvo užrašyta, kad tai originalus diskas – „Fleetwood Mac“.

„Įdėjau diską į grotuvą ir pakraupau. Jeigu grojant kokiai nors grupei padaryčiau įrašą „Brodvėjaus“ klube mobiluoju telefonu, jis būtų žymiai geresnis už nupirktąjį,“ – piktinosi kompaktinį diską įsigijęs Vytautas.

Vartotoją labiausiai papiktino tai, kad ant supakuotos disko dėžutės  skelbiama informacija nesutapo su disko viduje skelbiamais duomenimis. Ant kompaktinio disko dėžutės užrašytas grupės pavadinimas, tačiau tik nusipirkus ir atidarius dėžutę ant paties disko galima rasti užrašą, kad „Fleetwood Mac“ kūrinius atlieka ne patys „Fleetwood Mac“, o „Studio 99“.

Užrašas, kad „Fleetwood Mac“ kūrinius atlieka „Studio 99“ yra tik ant kompaktinio disko.

„Nusipirkau diską galvodamas, kad išgirsiu neperdainuotus kūrinius. Praplėšus pakuotę paaiškėjo, kad mane apgavo – tai kažkur rūsyje perdainuoti ir siaubingai įrašyti kūriniai,“ – nevartok.lt guodėsi Vytautas.

Diską nusipirkęs vyras siūlo atkreipti dėmesį į „Bombos“ įrašų kompaktinius diskus, kurie parduodami už nedidelę kainą: „ jie apgavikai skelbiantys vieną, o parduodantys kitką – neoriginalius perdainuotus kūrinius. Neapsigaukite.“ Vytautas teigė daugiau niekada nepirksiąs ir niekam nerekomenduosiąs įsigyti „Bombos“ įrašų kompaktinių diskų.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. Metalas valdo:

  GAIDZIAI

 2. Jonas:

  Aš taip buvau „Senukuose“ Dido pigiai pačiupęs.

  • Anonimas:

   Na jo nusipirk „Mersa“ uz 100 litu. Atsimerkti reiketu. Sykstus moka du kartus arba mes nesame tokie turtingi, kad pirkti pigias prekes…. ir t.t. ir t.t.

 3. Anonimas:

  Nebuk naivus!!! Kaina atitinka kokybe!!

 4. :):

  Kietas melomanas, jeigu pasiima beleka uz 3-5lt ir galvoja, kad isigijo garsios grupes originaliai idainuotas dainas.

 5. a.v.:

  nesvarbu uz kiek pirko ,svarbu kad zmogu apgavo !

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>