“Maxima” elementai pralaimi laiko išbandymams

Ši istorija mus tarsi nukėlė į sovietinius laikus, kai maitinimo elementai naudojami prožektoriuose, radijo imtuvuose paplūsdavo skysčiais ir neretai apgadindavo elektros prietaisus.

Taip nutiko ir vienam mūsų puslapio lankytojui Vytautui, kuris ir atsiuntė mums šias nuotraukas.

Vilnietis maitinimo elementus “Maxima” pirko Mindaugo “Maximoje”. Ant jų buvo nurodytas ir galiojimo laikas, tačiau iki galiojimo pabaigos likus daugiau nei metams iš baterijų išbėgo skystis. Visiškai atsitiktinai atidaręs kondicionieriaus valdymo pultelį, kuriame ir buvo naudojami šie “Maxima” elementai vartotojui sunku buvo patikėti, tuo, ką pamatė.

“Kaip matyti iš nuotraukų, galiojimo terminui nepasibaigus, iš elementų ištekėjo skystis. Tačiau negana to, nekokybiškas gamininys apgadino elektros prietaisus”, – rašo vilnietis Vytautas. “Išbėgusios baterijos apgadino TV pultelį, kondicionieriaus pultelį bei kraujo spaudimo aparatą. Apgadintus prietaisus teko skubiai gelbėti ir juos išvalyti”, – pasakoja vilnietis.

Apie nekokybiškus elementus pranešus „Maxima“ parduotuvių tinklui bei išnagrinėjus pateiktą vartotojo skundą, dėl žalos atlyginimo buvo patarta kreiptis i draudimo bendrovę UAB “Ergo Lietuva”. Šioje bendrovėje “Maxima” prekybos tinklas yra apsidraudęs nuo tokių atvejų civiline atsakomybe.

Kadangi elektros prietaisus vilnietis spėjo išvalyti pats, jie nebuvo apgadinti tiek, kad nebeveiktų. Dėl tolimesnio žalos atlyginimo vartotojas į bendrovę nesikreipė, tačiau norėjo įspėti ir kitus vartotojus, dėl to, kokių maitinimo elementų buityje geriau vengti.

Šią istoriją ir jos nuotraukas mums atsiuntė nevartok.lt tinklalapio lankytojas Vytautas. Kviečiame ir kitus mūsų puslapio lankytojus būti aktyviais ir sąmoningais vartotojais bei pranešti apie nekokybiškus gaminius ar paslaugas.

Kategorija: Ne maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (9)

 1. Batareika:

  Siaubas, kaip galima tokius pardavineti?

 2. Nijole:

  Už tokius pokštus, kreipčiausi į teismą. Juk,kiek supratau, elementai buvo įdėti į brangius prietaisus

  • apm:

   du pultelei :-)))) ir matuoklis..pulteliai maximum po 50lt,o tas matuoklis iki 100.. 🙂 neverta..ir nemanau,kad ten baisiai prigadino kazka..tiesiog slamstas,o ne baterijos..

 3. kipsas:

  Taip ir reikia 🙂

 4. aha:

  nesuprantu kodel zmones perka visoki slamsta. jei jau sugebi nusipirkti kondicionieriu tai nusipirk ir normalias batareikas. taigi visi zino kadpigios prekes netinkamos vartojimui. jos skirtos tik varguoliams kurie neistengia nusipirkti normalios prekes uz normalia kaina ir juos tenkina pigi kokybe.

  • Vence:

   Tai pateisini slamsto pardavinejima? Argi prekes kurios yra parduodamos neturetu but kokybiskos nesvarbu ju kainos?

  • Pirkėjaz M:

   Reikia reklamose parašyti- turime prekių varguoliams, kainos pažymėtos žaliai,.Dėl šių prekių kokybės neturite teisės niekur kreiptis- „as is -angl,“ taip saknt

 5. to aha:

  Gal tu Saulius Poska esi, kad taip tau lengva sneketi :)?

 6. > toaha:

  Ne. Aš Paulius Soška

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>