Žalioj arbatoj ir medžio gabalai

Zalia_arbata„Maximoje pirkta žalioji arbata. Pakuotėje radome dideli medienos gabalą“, – nevartok.lt pasakojo nuotrauką atsiuntusi Jurgita.

„Apgailestaujame, kad klientei teko įsigyti nekokybišką prekę. Nedidelis medžio gabaliukas į arbatos pakuotę galimai pateko nepakankamai kruopščiai perrinkus arbatžoles prieš jas sufasuojant. Savo ruožtu įspėsime šios arbatos tiekėjus ir atidžiau kontroliuosime jų tiekiamos produkcijos kokybę. Tikimės, kad panaši situacija nepasikartos. Norime priminti, kad įsigijus nekokybišką prekę ją visada galima grąžinti ir bus grąžinti sumokėti pinigai. Svarbu tik turėti pirkimo kvitą“, – nevartok.lt sakė Maxima komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Aurimas:

    Prastas gamintojas greičiausiai

  2. Mindaugas:

    Vargšė Jurgita. Tikriausiai pamačius didžiulį medienos gabalą mažame arbatos pakelyje vos neištiko infarktas. Ponia Jurgita, kaip ir iš ko Jūsų manymu yra gaminama arbata?

  3. Egidijus:

    O kas jusu arbatos tiekejas? Ir kodel nera nurodyta is kur sita arbata? Zmones nepirkit sitos arbatos, turejau ja i tualeta nuleist neimanoma gert buvo

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>