Vytintoje dešroje dūmo kvapas ir lašinių gabalai

„Žmona pirko PC NORFA  (Taikos pr. 66a, Klaipėda) vytintą dešrą (gamintojas UAB DAIVIDA), kurioje dominuoja lašiniai, dideliais gabalais ir jokios mėsos… O kas svarbiausia, kad panašu ji ne vytinta, o – RŪKYTA! Žodžiu nerekomenduoju mokėti už 1 kg – 26.99 Lt, nes tai apgaulė ir MELAS!“, – nevartok.lt rašo klaipėdietis Egidijus.

Anot Egidijaus mokėti didelius pinigus už lašinius dešroje tikrai neverta.

„Ši „Kaimo“ dešra yra stambaus malimo. Tuo ji ir skiriasi nuo kitų. Nupjovę du milimetrus nuo to gabalo, kurį matome nuotraukoje, riebalo nebeliktų. Malama  yra 8 milimetrų stambiausiais priešpeiliais.

Vytinti gaminiai iš tiesų yra apdorojami dūmu. Tai Lietuvoje daro visi gamintojai. Kitaip dešra būtų labai neišvaizdi.  Po pirminio brandinimo ir apdorojimo dūmu, mes dar 2 savaites šią dešrą vytiname brandinimo kameroje. Atsiprašome vartotojo, kuris liko nepatenkintas“, – nevartok.lt aiškino DAIVIDOS technologė Vigita Žilytė.

Dėkojame Egidijui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. sakas:

    Vytinta rukyta desra.nerealu 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>