Vokišką mėsos kilmę „Maxima“ slepia po dviguba etikete

STOP MAXIMOS PRODUKTAMS SU NENURODYTA KILMĖS ŠALIMI! Tokį šūkį paskelbė Aušrys Kriščiūnas Tynta.

„Po skandalo Vokietijos mėsos pramonėje, persigando ir mūsų vartotojai. „Maxima“ daro didelius vokiškos mėsos išpardavimus. Ir staiga pastebiu keistą faktą, prie lietuviškų produktų lentynose atsirado gaminiai, kuriems irgi daromos gan ženklios nuolaidos“, – teigia Aušrys Kriščiūnas.

Vokiška mėsos kilmė slepiama po dviguba etikete

Tynta pastebi, kad produktų etiketėje nenurodomas gamintojas, o tik galiojimo laikas, o iš po Maximos etiketės šviečia Krekenavos agrofirmos logotipas. „Tiesa išaiškėjo namie – atitirpdžius Maximos etiketę. Pasirodo Krekenavos siūlomo produkto kilmės šalis -Vokietija! Manau, kad tai akivaizdus nusižengimas, bei vartotojų teisių pažeidimas, nes slepiama produkto kilmės šalis, tokiu būdu pažeidžiama mano pasirinkimo teisė“, – neslėpdamas emocijų piktinosi Aušrys Kriščiūnas Tynta, – „viršutinė Maximos etiketė buvo labai juvelyriškai užklijuota ant senos etiketės viršaus. Kai sudrėko, pradėjo lysti senoji. Va ir pabandziau paziureti kas ten slepiasi… :)“

Ant vienos etiketės užklijuota antroji

„Maximos“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė teigia, kad Krekenavos mėsos gaminiams buvo taikoma nuolaida. Parduotuvės darbuotojas suklydo užklijuodamas „Maximos“ meistro kokybės etiketę. To jis neturėjo daryti.

Nevartok.lt pataria – jeigu pastebėjote, kad ant gaminio užklijuota ne viena, o kelios etiketės, geriau tokio produkto nepirkite. Tokiu būdu galima buti maskuojama kilmės šalis arba gaminio galiojimo data.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. Povilas:

  Parazitai.

 2. mama:

  maxima-kaip mama rupinasi savo vaikuciais 🙂

 3. Dalius:

  Ir vėl „suklydo“ :DD

 4. Anonimas:

  Kaip juvelyriškai „suklydo“ 😀 😀 😀

 5. Anonimas II:

  Visada apsirinka į didžiąją kainos dalį, o niekad į mažąją. NIEKADA !!!

 6. Darius:

  Nu Zjbs 😀

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>