Vartotojo eksperimentas: pasibaisėjo kokią kavą geria

??????????????????????„Pora minčių apie šį JACOBS KAVOS PUPELIŲ PAKELĮ ir pa2ias pupeles. Pastebėjau žiaurų dalyką. Štai apacioje 4 nuotraukos. Pirmoje – kavos Pupeliu pakelis. Antroje – kavos Pupeles is pakelio. Trecioje – atrinktos kavos pupeles (rankomis). Ketvirtoje – sudegusios kavos pupelės ir dar visokiausios šiukšlės.
Žmonės ar jūs norėtumete tokią kavą gerti? Su visokiausiomis sudegusiomis kavos pupelėmis ir šiukslėmis. Aš tai nenoriu. Dėl to ir padariau eksperimentą. Rezultatas matomas. Jacobs apgavikai…“, – nevartok.lt teigė kava nusivylęs, eksperimentą atlikęs ir nuotraukas atsiuntęs Karolis.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. Cesarius:

    pirkau kolumbietišką kavą kur geria ponai ji buvo gera bet kainuoja 4 eurai už 250 g. geros kavos mažai yra išvis pardavime 100 % arabikos .

  2. Jei nori nusipirkti geros ir kokybiškos kavos, tai tik ne prekybos centruose ją reikia pirkti. Yra daug specializuotų parduotuvių, kuriose galima nusipirkti šviežiai skrudintos kavos o ne jacobs degesius.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>