Vartotojos atsiųstos dešrelių nuotraukos sukėlė audrą

Nevartok.lt skaitytoja Ugnė atsiuntė dešrelių nuotraukas, kurios sukėlė ne tik gamintojo nepasitenkinimą, bet ir užminė daug mįslių.

Mergina teigia, kad nuotraukose užfiksuotas dešreles ji pirko Kaišiadoryse, parduotuvėje  IKI:  „IKI“ parduotuvėje pirktos „Tai top“ vytintos dešrelės tikrai mus nustebino. Svarbiausia, jog galiojimo laikas, toli gražu, nepasibaigęs.“

Dešrelių išvaizda iš ties gąsdinanti – skanėstas padengtas žaliu pelėsiu, nesimato natūralios dešrelių spalvos.

Tačiau šių dešrelių gamintojas ŽŪB „Nematekas“ ėmėsi savo tyrimo ir pareiškė, kad vytintų dešrelių „Tai top“ su graikiniais riešutais Kaišiadoryse nusipirkti neįmanoma. „Šių vytintų dešrelių nėra ne tik IKI prekybos centre, bet ir kitose Kaišiadorių parduotuvėse. Jų nusipirkti šiame mieste neįmanoma“, – nevartok.lt teigė „Nemateko“ direktoriaus pavaduotoja Danguolė Švėgždienė.

Gamintojo informaciją patvirtino ir IKI prekybos tinklo komunikacijos vadovas Valdas Lopeta: „šiuo metu IKI asortimente šių dešrelių nėra“.

Tuo tarpu nuotraukas atsiuntusi Ugnė dar kartą patvirtino, kad dešrelės pirktos jos nurodytoje parduotuvėje, Kaišaidoryse.

„Aš matau tendencingą melavimą. Numetus jas kažkur (dešreles, aut. pastaba) galima padaryti blogo, pvz. palaikyti dešreles + 30 laipsnių temperatūroje. Galime nurodyti visas parduotuves, kuriose prekiaujama šiuo produktu“, – nevartok.lt tikino Danguolė Švėgždienė.

Tačiau ar gali būti taip, kad Ugnė suklydo ir dešreles nusipirko kitoje parduotuvėje? Jokia paslaptis, kad įvairia Lietuvos gamintojų produkcija prekiaujama ne tik žinomuose prekybos tinkluose, bet ir kitose maisto parduotuvėse ir net kioskeliuose.

Ar galėjo toks pelėsis atsirasti ant vytintų dešrelių, kurių galiojimas artėjo į pabaigą?

„Gavę jūsų informaciją tikriname šių dešrelių gamybos partiją. Tokiu produktas galėjo tapti tik atsiradus transportavimo ar sandėliavimo metu įvykus mechaniniam pakuotės pažeidimui. Dėl to pakuotėje neliko apsauginių dujų , kurios užtikrina saugią terpę produktui visam jo realizacijos terminui“, – nevartok.lt sakė ŽŪB „Nematekas“ kokybės vadovė Sonata Orentaitė.

Vis dėl to gamintojai nelinkę įžvelgti savo kaltės. Pagrindinis jų motyvas – tokiomis dešrelėmis Kaišiadoryse neprekiauta, tad vartotojo pateikta informacija kelia didelių abejonių.

Nevartok.lt teisę vertinti informaciją palieka skaitytojams.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. Nereikia gasdinti žmonių…Matosi,kad tai yra tendencinga informacija.

 2. Tai top'as :D:

  Baikit baikas. O ką šitos ir panašios dešrelės veikia ant kablių prie alaus lentynų??? ten turbūt temperatūra apie +4 C :DDD

 3. Michailas:

  tai gal turi pirkimo čekį pirkėja, tada neliktų abejonių…

 4. idomu:

  tiksliai, juk vytintu desreliu pilna ant kablių ir nieko nenutinka.Speju, kad graikisku riesutu ekstraktas suveike, pramuse pelesi, kuris jau gyveno riesutuose.

 5. :):

  Siuo atveju gamintojas teisus, kol nera cekio. Sitaip produktas pazaliuoja tik pazeidus pakuote. Normalioje pakuoteje ir prie alaus lentynu gali kabeti- vienintelis dalykas ,kas gali atsirasti- tai baltos druskos apnasos. Namie juk desras vytiname, kur prie orkaites pasikabine? As -taip. Ir jau daug metu. Nieko blogo. Kas ismano tokius dalykus- ziauriai keistai atrodo toks „uzvaziavimas“ .

 6. tadas:

  tai gal jas nulupus butu nuostabus skonis? juk yra vytintu desru is italijos, kurios dengtos pelesiu ir vadinasi – pelesines.

 7. Ilona to Tadas:

  Kazkoks tu nelabai issivystes, jei nezinai, kad maistinis pelesis skiriasi nuo sito.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>