Vartotojai įtaria, kad MAXIMA prekiauja jaunais sužalotais kalakutais

Į nevartok.lt kreipėsi pirkėjas Algimantas, MAXIMA nusipirkęs jauną sužalotą šaldytą kalakutą iš Prancūzijos.

„Pirkau kalakutą tikėdamasis, kad jis bus geras ir skanus, nes akcentuota, kad tai jaunas kalakutas. Deja teko nusivilti. Pastebėjau, kad kalakutas buvo stipriai sužalotas, nulaužtas sparnas. Tai matoma nuotraukoje. Buvo nejauku prieš draugus, kurie teigė, kad jaunų kalakutų niekas neskerdžia. Juk verslo esmė ta, kad paukštis priaugtų svorio ir jį būtų galima parduoti kuo brangiau. Tad kas galėtų pardavinėti jauną trijų kilogramų nesveriantį kalakutą. Beje, jis atšildytas stebuklingai prarado 200 gr.“, – nevartok.lt sakė Algimantas.

„Gavę Jūsų informaciją, kreipėmės į tiekėjus, kurie mums atsakė, kad šis atvejis yra tik atsitiktinumas, jokiu būdu jauni kalakutai nėra skerdžiami tik todėl, kad buvo sužaloti. Tiekėjai kreipėsi į gamintojus Prancūzijoje, po švenčių žadėjo atsiųsti savo komentarą dėl šios situacijos“, – nevartok.lt teigė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė. Tad laukiame atsakymo. O jeigu jums teks nusipirkti jaunų kalakutų su sužalojimo požymiais, prašome kreiptis į nevartok.lt.

Dėkojame Algimantui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. Kalakuto sparnas galėjo nulūžti ir jau po skerdimo. Visgi pati esu nusipirkusi antį iš vieno prekybos centro, kuri aiškiai buvo sužaloja prieš skerdimą – ant viso kūno matėsi kraujosrūvos, randų, o prapjovus šlaunį dar ir pusiau sugijęs šlaunikaulio lūžis 🙁 vargšė antytė.

  2. Rainys:

    Man irgo teko matyti ta baisu vaizda su kraujosruvom.Taip ir nesupranti zmogus, is kur jos atsirado.Siaip nemalonu ir neestetiska, norisi vargsa pauksti ismest.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>