Vartotoją suneramino baltai apipurkštos paprikos MAXIMOJE (papildyta MAXIMOS komentaru)

„Savaitgalį MAXIMOJE radau baltai apipurkštas paprikas. Jeigu čia laistymo žymės, įdomu, kodėl tada jos baltos? Kiek žinau ant daržovių gali pasitaikyti grunto pėdsakų, bet ne kažkokių nežinomų, keistų baltų medžiagų. Man kilo viena mintis, po kurios tokių paprikų nepirkčiau ir kitiems nerekomenduočiau“, – nevartok.lt pasakojo Svajūnas.

VMVT specialistai jau ne kartą yra kalbėję, kad daržovėmis, ant kurių yra pašalinės medžiagos prekiauti negalima. „Daržovės turi būti švarios, nepažeistos, neturėti matomų pašalinių medžiagų“, – nevartok.lt teigė VMVT specialistė.

„Visų pirma dėkojame vartotojui už pastabumą. Išties tokiomis paprikomis prekiauti neturėjome. Taigi, nuoširdžiai atsiprašome šias paprikas įsigijusio kliento. Prie paprikos kotelių matomos baltos dėmės – tai kalkių nuosėdos, kurios naudojamos, siekiant apsaugoti paprikas nuo pūvimo. Jos nedaro jokios žalos žmogaus organizmui, paprastai prieš tiekiant paprikas į prekybą jos tiekėjų yra švariai nuvalomos.

Ne kartą esame gavę iš tiekėjų paprikų, ant kurių matyti kalkių likučiai. Esame sutarę, kad mums tiekėjai jau tieks tik švarias, nuvalytas paprikas. Parduotuvės darbuotojai taip pat įpareigoti gautas paprikas atidžiai perrinkti, o pastebėjus, kad paprikos nešvarios ar nekokybiškos operatyviai informuoti mūsų kokybės ekspertus ir tokiomis paprikomis neprekiauti. Deja, šįkart dalis paprikų pateko į prekybą nenuvalytų, kurias ir įsigijo mūsų klientas.

Siekiant ateityje išvengti panašių nesusipratimų, labai prašome mūsų klientų, pamačius paprikas su kalkių dėmėmis, operatyviai informuoti parduotuvės, kurioje pastebėtos tokios paprikos, administraciją arba paskambinti nemokama MAXIMA info linija. Operatyviai gavę informaciją turime galimybę išspręsti problemą ir operatyviai išimti netinkamas paprikas iš prekybos“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

O kol kas vartotojui tenka pasikliauti tik savimi – pamatęs keistą daržovę, geriau jos nepirk ir informuok apie tai.

Dėkojame Svajūnui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (1)

  1. Anonimas:

    tai cia dar nebaisu, o pas mus maximoje, tai isvis pripirkau darzoviu vaisiu, sugrizus namo, kazkaip pradejo kelt itaryma kad 1 apelsinas sveria puse kg, na galvoju reikia pasvert ir ka apgavo jis svere tik 340 gr, tai pasverus visas darzoves ir vaisius ka esu ta diena nusipirkus isejo gad skirtumas net 10 lt isejo, o kiek zmoniu pereina per ta kaza ir kiek pinigu pasidaro per diena? vat cia tai biznis.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>