Vakarienė Can Can picerijoje sukėlė nemalonius pojūčius

„Can Can picerijoje, esančioje VCUP Vilniuje, valgiau vištienos apkepėlę ir tiramisu pyragą. Išėjus iš picerijos pasireiškė nemalonūs pojūčiai pilve, prasidėjo stiprus viduriavimas, kuris tęsiasi jau visą parą. Panašu, kad apsinuodijimas. Nežinau, kuris iš šių produktų buvo sugedęs, bet valgant tiramisu pyragą, jis buvo įtartinas – netipiško skonio bei konsistencijos (riebus ir su sušalusiais gabaliukais, panašiais į ledus, kurių tradiciniame tiramisu pyrage neturėtų būti)“, – nevartok.lt informavo picerijoje apsilankiusi lankytoja.

„Pranešame, kad pagal Jūsų informacija 2012 m. lapkričio 5  ir 6 dienomis įmonės  Kokybės skyriaus vadovė ir technologai atliko, minėtame restorane, operatyvų patikrinimą. Tikrinimo metu patikrinta  patiekalų  ir  gaunamos žaliavos kokybė, higieniniai – sanitariniai reikalavimai, darbuotojų žinios apie patiekalų ruošimą bei žaliavų apdirbimą. Tikrinimo metu esminių pažeidimų nenustatyta, minėtame restorane sustiprinsime gaunamų žaliavų, patiekalų gamybos kontrolę. Dėkojame už Jūsų pastabas“, – nevartok.lt sakė bendrovės kokybės skyriaus vadovė Irena Miseliūnienė.

Tačiau iš kur tiramisu pyrage atsirado ledukai? Irena Miseliūnienė pripažino, kad pyragas buvo šaldytas, gamintas ne vietoje. „Greičiausiai jo normaliai neatšildė. Lankytoja tegul  į mus kreipiasi, kompensuosime patirtus nusotolius“, – nevartok.lt sakė ir lankytojos atsiprašė Can Can picerijos kokybės skyriaus vadovė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , , ,

Komentarai (6)

 1. SSS:

  Buvo ir man taip, teko su drauge vakarieniauti Can can picoje, esancioje Traku gatveje. Turejo buti romantiskas vakaras. Tai pasekoje drauge veme, as kazkaip atsilaikiau nors ir nebuvo gerai.
  Tos picos buvo nekokios…Nuo tada ten kojos nebekeliu.

 2. Pirkėja:

  Kokiu pagrindu kreminiai gaminiai gali būti užšaldomi?

 3. vvvvvv:

  Kaip tai kokiu? kad pratesti galiojimo laika, nejaugi galvojat, kad prekyboje visi pyragai ir tortai yra pagaminami ir iskart teikiami i prekyba???/ :DDD beveik kiekviename prekybos centre, jie yra pagaminami, uzsaldomi ir kai reikia, tada atsildomi ir papuosiami

 4. :)))):

  tai tiesiog lankytojų organizmai per silpni maitintis tokiu maistu 😀

 5. Jonas:

  O tai jie kaip kompensuos nuostolius klientui – tualetiniu popierium?

 6. Gabija:

  Sveiki,

  2013-10-17 dieną Cancan picerijoje, esančioje Liepkalnio g.112, Vilniuje pietavę 4ri asmenys, dirbantys netoliese apsinuodijo, padariniai tęsiasi jau parą laiko, kai kuriems teko kreiptis į gydytoją. KUO NUOŠIRDŽIAUSIAI SIŪLAU TEN NESILANKYTI, JEI NENORITE PATEKTI Į LIGONINĘ, UŽ TAI DAR SUSIMOKĖJĘ, KAD PATIEKTŲ NUODŲ VIETOJE MAISTO. BAIGĖSI GALIOJIMO LAIKAS – NEBEDA, NUVEŠIM Į CANCAN – PAIMS….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>