Vaisius su bjauriu kvapu galima grąžinti

„Pirkau kokosą Maximoje (x) Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, esančioje buvusios gamyklos Sigmos patalpose, prie Tauragnų sustojimo. Kokosas, dėja buvo netinkamas valgyti – išmuštas rudomis dėmėmis, smirdantis. Pagalvojau, kaip galima tokius produktus laikyti prekystalyje?

Popiet, nutariau išbandyti laimę su kokosu kitoje Maximoje (x). Šįkart – prie Pramogų Banko. Dar blogiau. Nors iš išvaizdos atrodė tikrai gerai, tačiau viduje buvo jau pusiau supuvęs. Kiek laiko jis pragulėjo prekystalyje? Baisu spėti. Jau nebekilo klausimas, „kaip jie šitaip gali laikyti seniai iš galiojimo išėjusius produktus“.

Kilo klausimas – kokią jie apskritai kokosų partiją atvežė ir pateikė žmonėms? Juk pirkau sostinėje, dviejose skirtingose parduotuvėse. Atrodytų ne kaimo pakraštys, parduotuvės išsidabinusios „maisto kokybės“ plakatais, bet faktai rodo kitką…“, – nevartok.lt skundėsi pirkėjas Edvinas.

„Kokosų partijos (po 3-5 vnt.)į parduotuves atvežamos kas antrą savaitę. Prekybos salėse laikomi vos po kelis vienetus kokosų,  jų kokybė tikrinama kasdien – kokoso riešutus parduotuvės darbuotojai apžiūri, ar juose nėra įtrūkimų, pakratydami patikrina ar jame yra skystis. Kitaip, nesuskaldžius kokoso – jo kokybės patikrinti negalima.  Jeigu namuose atidarius kokosą kyla įtarimų, kad jis nėra kokybiškas, pavyzdžiui  skleidžia nemalonų kvapą , reikėtų  kreiptis į parduotuvę, kad jis būtų pakeistas arba  grąžinti pinigai“, – nevartok.lt teigė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Tačiau MAXIMOJE mes aptikome tikrai ne 3-5 kokosų vaisius. Jų buvo prikrauta didžiulė dėžė su kaupu. Kai kurie kokosai savo išvaizda kėlė abejonių dėl kokybės.

Tad nevartok.lt pataria – nusipirkę nekokybišką produktą ilgai nedvejokite – grąžinkite jį į parduotuvę.

Dėkojame Edvinui už aktualią informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. Anonimas:

    Man irgi taip buvo.Nusipirkau kokosa maximoje LIEPKALNIO g.ispradziu isleidau is jo ta pieneli.Paragavau.Skonis: rugstciai kartus ir nesaldu.Veliau praskaldziau minkstas mikstas ir apepelyjes.

  2. iki:

    seskines ‘IKI’nenorejo priimti su cekiu 2 sugedusiu kokosu ;/ nuostolis 4 lt 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>