Vaikiškoje MARMALUZI tyrelėje rastas pelėsis išgasdino mamą

marmaluzi„Radau Marmaluzi tyrelėj kirminą ar pelėsį. Su galiojimo terminu viskas gerai, atidarant – dangtelis trakštelėjo, kaip ir turi būti. Pasidalinus informacija viename iš forumų, atsiliepė ir daugiau žmonių su savo patirtim, nusipirkus Marmaluzi tyrelės: nusipirko surūgusios, net su slyvos kauliuku, kurio neturėtų būti“, – nevartok.lt pasakojo Sandra.
„Mes susisiekėm su pirkėja ir paaiškinom situaciją. Pakuotė (dangtelis) galėjo būti pažeista transportavimo metu iš sandėlio arba krovimo metu. Kadangi dangtelis buvo pažeistas, tyrelė pastovėjusi parduotuvės lentynoje šiltesnėje aplinkoje išaugino pelėsį“, – nevartok.lt paaiškino UAB „Kaniu“ marketingo vadovė Jurgita Petrulionė.

marmaluzi2„Aš irgi buvau įdomių „radinių“ aptikusi. Parašiau laišką Marmaluzi, tai atsiprašinėjo, klausė, koks mano vaikučių amžius, kad atsiųs dovanų.. Taip, jau dvejus metus „dovanų“ laukiame“, – savo įspūdžiais dalinosi kita mama.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Snobas:

    Vagšė mamyte taip išsigando pelėsio nes nėra pati gaminusi uogienės. Mano gaminamose žaliose uogienėse visuomet viršus pasidengia pelėsiu. Tiesiog nugriebi viršutinį sluoksnį, o po juo puikiausia uogienė. Antibiotiku piliulių matyt nebijo ir mielai duoda savo vaikeliui, nes jie ne tokie baisūs.

  2. Elena:

    aš irgi šį pavasarį nusipirkau marmaluzi obuolių tyrelę su k.k. dariniu po dangteliu (buvo daugiau, negu šitose nuotraukose), laaaaabai panašiu į pelėsį. kreipiausi į tarnybą, kuri tikrina maistą, jie labai greitai sureagavo, bet daugiau tokių atvejų neaptiko, o man buvo paaiškinta, kad, greičiausiai, nusipirkau jau kažkieno atidarytą indelį…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>