Utopinės „NORFOS“ akcijos galioja prasčiausiai žuviai

„Retai perku NORFOJE. Tačiau nuolaida šaldytai žuviai šį savaitgalį mane sugundė. Esu dirbantis žmogus, tad neturiu daug laiko trankytis po parduotuves gaudydamas akcijas. Stengiuosi apsipirkti daug, per vieną kartą. Į NORFĄ patraukiau tik dėl žuvies, kurios daug valgome. 25 proc. nuolaida ne tokia ir menka.

Po NORFOS akcijos lapuku skaitau, kad akcija netaikoma prekėms, kurios parduodamos specialia kaina ir prekėms su nuolaida. Tai ką pirkau matote čekyje, nuotraukoje, skumbrė, menkė ir jūros lydeka. Nuolaidą gavau tik šaldytai jūros lydekai. Vienintelė žuvis verta bent jau kokios kokybės ženklo. Esmė ta, kad nuolaida buvo taikoma pačiai praščiausiai žuviai, kurią žmonės perka savo katėms. Skurdžiame pasirinkime pasirinkimo nėra“, – nevartok.lt sakė NORFOJE kokybiškos žuvies su nuolaida ieškojęs Rimgaudas.

Akcijas skelbti viena, o patenkinti vartotojo poreikius kitka.

„Jeigu ieškote labai kokybiškos ir geros žuvies, ir dar su nuolaida, NORFOJE jos neieškokite, nes nerasite“, – nevartok.lt sakė Rimgaudas.

Dėkojame Rimgaudui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. blam:

  O tai kas cia negerai, nesupratau? Juk nuolaida pritaike?
  Nebesugalvojate kuo skustis.

 2. Rimas:

  Nuolaida pritaike tik lydekai, o skumbrei ne. Menke buvo akcijine.

 3. Indeed:

  Pasibaisetina parduotuve visais aspektais:)

 4. Remigijus:

  Tai norejai, kad nuo akcijines kainos, dar 25 nuolaida gautum?

 5. Reikia tiesiog neapsipirkinėti toj Norfoj ir tiek..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>