„Utenos duonos“ bandelėse – advokatas

„Facebooke aptikau nuotrauką, kad NORFA prekiauja bandelėmis su advokato skonio įdaru. Daug kas diskutavo, iš kurio čia advokato tas įdaras padarytas“, – nevartok.lt rašo Vaidas.

Paklausėme gamintojo „Utenos duonos“, ar tai nėra klaida. „Jūs turbūte suklydote, gal ten parašyta su avokado skonio įdaru?“, – klausė kepyklos vyriausioji buhalterė Valė Macijauskienė. Tačiau pervertusi visus popierius moteris mums atsiuntė atsakymą: „taip , kepame  tokias bandeles su advokato skonio įdaru, kurį perkame UAB „Sanitex“.

Turbūt daugelis prisimena tokį žinomą likerį „Advokat“.  Būtent šio likerios skonio kremas ir dedamas į bandeles. Visi advokatai gali būti ramūs. Nei vienas jų kolega į bandeles nepateko.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Nusivylusi:

  labai linksmai nuteikiantis straipsnis:)))

 2. Jonas:

  Aš kiek suprantu tai etiketėj nėra nurodyta šito įdaro sudėtis, taigi ten gali būti netgi blogiau už gyvą advokatą.

  • PoP:

   o neprivalo to „skonio“ sudėtis būti???? jeigu tai kremas arba sirupas, tai irgi reikia nurodyti kad x% vandesn, x% cukraus ir pan.??????

 3. Anonimas:

  na, gal reiketu advokata i kabutes det

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>