Turguje mėsos „išpardavimas“ ir ne tik… Paklausiausi silpnai sūdyti agurkai

Savaitgalį turguje nei pardavėjų,  nei pirkėjų nesumažėjo.  Nors žmonių lyg ir neišgąsdino kilusi panika dėl  daržovių iš užsienio, tačiau ilgavaisių agurkų siūlė tik vienas ar kitas prekeivis.  Žmonės mieliau rinkosi silpnai sūdytus agurkus iš gerai pažįstamų ūkininkų, iš kurių perka jau ne vienerius metus.

Vilniuje Halės turgavietėje prie vienos  ūkininkės nusidriekė eilė,  čia pirko netgi užsienio kalbomis kalbantys pirkėjai. „Nebijau pirkti agurkų.  Perku pas žmones, kuriuos pažįstu jau daug metų. Jeigu būtų kažkas blogo,  jie nebeprekiautų“, – nevartok.lt sakė pakalbintas pirkėjas Rokas.

„Perku tik pas žmones, kurie man simpatiški. Vienas gaili vienos bulvės, jas pasverdamas, kitas, godžiai skaičiuoja centus. Laimei turguje yra daug nuostabių žmonių, kurie „ir bulvę užmeta“ ir papildoma pomidorą įdeda  ir nuolaidą pritaiko“, – nesibaimindamas apsipirkimo turguje teigė Vladislavas.

Mėsos skyriuje prekeiviai aktyviai ragino nusipirkti mėsos.

„Apie kiaulių marą niekas neklausia. Daug mėsos nuperka Vilniuje gyvenantys užsieniečiai, kurie nieko apie tai negirdėjo. Galiu garantuoti, kad mėsa šviežia ir sveika“, – nevartok.lt sakė savo vardo nenorinti skelbti prekeivė iš Vilniaus rajono.

„Mėsos paklausa akivaizdžiai kritusi, pažiūrėkite ką parduoda kaimynystėje.  Užsidėjo net užrašą „išpardavimas“.  To nėra buvę.  Niekas nieko neperka“, – guodėsi moteris nuo kito prekystalio rodydama į kaimynę šalia.

Iš tiesų buvo parduodama jautiena,  šalia kurios puikavosi lentelė „išpardavimas“.

„Tie, kas ateina į turgų nebijo nei kiaulių maro nei agurkų bakterijų.  Visi mėgsta skaniai pavalgyti, o be produktų iš turgaus neišsiverčia netgi žinomi restoranai“, – nevartok.lt sakė daugelį metų turguje prekiaujanti  Jūratė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>