Tirpstančių ledų sezonas MAXIMOJE prasideda

„2013-04-05 d. Kelmėje esančioje MAXIMOJE pirkome ledus „Baltija“. Grįžus į namus, laukė nemalonus siurprizas – ledai buvo išbėgę ir pageltę. Sprendžiant iš jų išvaizdos, ledai buvo laikyti ištirpdyti, o po to segedę dar kartą užšaldyti. Tai jau ne pirmas sugedęs mūsų pirkinys Kelmės MAXIMOJE. Deje, eilinį kartą nepasimokėme ir eilinį kartą apsipirkome MAXIMOS  Kelmės parduotuvėje.“, – nevartok.lt pasakojo nuotrauką atsiuntęs Arnas.

Atšilus orams ledų pardavimai šoktels į viršų. MAXIMA atsižvelgdama į šį atvejį, galėtų pasirūpinti, kad panašūs nemalonūs siurprizai nepasikartotų.

Dėkojame Arnui už informaciją i nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. PoP:

  taigi atšilo 🙂

 2. Karina:

  o gal tai ne Maxima, o Ingman problema?

 3. :D:

  tai maximoj turetu visus ledus pradarinet, patikrint ar sveiki ir ar kol atveze neatsilo ir tada jau isluptus det i saldytuvus 😀

 4. to D

  jūs tikriausia dirbat Maximoj,kad rašot “vėjus“?
  Nebūtina atidarinėt.Ir per pakuotę jaučiasi.
  O dar geriau būtų,kad jie būtų visada laikomi šaldikly ir neatšildomi.
  O kad žmonės pastebi apgaulę,tai ko pykt…juk nemeluoja.

 5. Luna:

  kokia apgaulė? kaip apgavo maxima? nervina paranojiški žmonės, kuriuos visi apgaudinėja…:)
  darbuotojai matyt nesužiūrėjo..kitąkart apsičiupinėkit ledus;))))

 6. VILDIS:

  …ESU PASTEBĖJĘS ŠTAI KĄ…PASIIMA PIRKĖJAS LEDŲ ARBA ŠIAIP KITĄ MAISTO PREKĘ IR BEVAIKŠČIODAMAS PO PARDUOTUVĘ STAIGA APSIGALVOJA PASIIMTOS PREKĖS NEBEPIRKTI, BET NESIVARGINA PADĖTI ATGAL Į VIETĄ IŠ KUR PAĖMĖ IR PADEDA KUR PAPUOLA PRIE SKALBIMO PRIEMONIŲ, PRIE BATŲ IR T.T PAGALVOKIM PRIEŠ KALTINDAMI PARDUOTUVĖS DARBUOTOJUS, GAL SAVO TOKIU ELGESIU IR MES PRISIDEDAME PRIE TOKIŲ NEKOKYBIŠKŲ PRODUKTŲ ATSIRADIMO….

 7. emA:

  Man irgi taip buvo :S

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>