Taupiose PIENO ŽVAIGŽDŽIŲ pakuotėse – pusė ledo

Savaitgalį iš gimtadienio grįžtanti Ingridos šeima stabtelėjo LUKOIL degalinėje šalia Ramučių. Įsipylusi degalų moteris sūnui nupirko ledų NYKŠTUKAS.

„O kodėl ledų tik pusė?“ – nustebo vaikas.

„Nustebau ir aš, tikrai negalėjau paaiškinti, kaip iš iš nepraplėštos pakuotės dingo pusė ledo. Nieko nelaukdama grįžau į degalinės parduotuvę. Džiugu, kad pardavėjas geranoriškai mums davė naujus ledus vietoje šių „sumažintų“. Prieš tai jis pats įsitikino, kad ledai nenuvalgyti, o tokie jau įdėti paties gamintojo“, – nevartok.lt papasakojo Ingrida.

Neretai pieno gaminiais tenka nusivilti dėl prastos pieno kokybės. Tačiau šį kartą sutaupyta vieną ledą padalijant į dvi porcijas.

Dėkojame Ingridai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Povilas:

  Galėtumėte ir mažiau gramatinių ir stiliaus klaidų daryti. Ne „užsipilti“, bet „įsipilti arba įpilti“. Vietos aplinkybę derėtų išskirti kableliu.

 2. Ilona:

  Anksciau irgi megau siuos ledus, bet, turiu pastebeti, kad ir kokybe suprastejo 🙁 jau nebeperku.

  • oo:

   per teliką sakė, kad ledus valgyti nesveika. Reikia džiaugtis tokiomis pamažintomis, t.y. SVEIKESNĖMIS pakuotėmis!!! 😀 😀

 3. Povilas:

  Pigiausia „varškė“ kurią aš šiaip jau mėgstu kapoti kainavo 1.49, o dabar 1.79 Lt. Taip staiga „iš lempos“ pabrango.

 4. :):

  čia dar net mažiau negu pusė porcijos, atrodo

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>