Švieži vaisiai kartais MAXIMA aplenkia

„Pavasarį prekybos centrai mėgsta girtis nauju derliumi. Panašu, kad naujas derlius atėjo ne į visas MAXIMA parduotuves. Štai tokios sudaužytos, pažeistos, apipuvusios kriaušės buvo parduodamos su akcija. Galima įtarti, kad dėl tokios prastos išvaizdos ir buvo pritaikyta akcija. Nemalonus kriaušių vaizdas iš tolo akis badė“, – nevartok.lt sakė kriaušes aptikęs Vytas.

„Mes stengiamės, kad mūsų parduodami vaisiai ir daržovės būtų švieži ir tik geriausios kokybės, tad stebime ir kontroliuojame visą jų kelią nuo augintojo iki mūsų parduotuvių. Tiek vaisiai, tiek daržovės yra kruopščiai perrenkami, už vaisių ir daržovių perrinkimą ir jų kokybės, šviežumo užtikrinimą parduotuvėse yra atsakingi mūsų parduotuvių darbuotojai. Mes norime, kad klientas parduotuvių lentynose rastų tik kokybiškus vaisius bei daržoves, tad jų perrinkimui, tinkamam pateikimui parduotuvių lentynose skiriame ne mažai pastangų ir laiko. Deja, tenka pripažinti, kad dar visko pasitaiko. Šiuo atveju mums belieka kliento atsiprašyti ir apgailestauti, kad kriaušės nebuvo tinkamai perrinktos. Jau susisiekėme su parduotuvės vadovu ir užtikriname, kad netinkami vartoti vaisiai nedelsiant bus išimti iš prekybos, o parduotuvėje vaisiams ir daržovėms bus skiriamas prioritetinis dėmesys.

Labai prašome klientų, pastebėjusių mūsų parduotuvėse neišvaizdžius nekokybiškus vaisius ar daržoves nedelsiant kreiptis į parduotuvės administraciją. Dėkojame už pagalbą“, – nevartok.lt teigė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. hmm:

    As irgi maciau tas kriausias tik jauciu kad bus ne ta pati maximos parduotuve…. Net kvapas jautesi gedimo…

  2. bent:

    bent Vilniuj tai tokių mačiau pastarosios dienom ir Pergalės Maximutėj, ir dar kažkurioj centre….

  3. nenubleeeet:

    ne nu blet tai jus jai matot kazka supuvisio tai blet ir nepirkit, tam ir padeta prie akcijiniu pasieskokit normaliu niekas jusu nevercia imt supuvusiu daunai nx, kai pas gimines i kaima nuvaziosit tenai duos maisa tai ir tada meskit fotkes nutrankytu, papuvusiu ir piskit jiem prota. velnei blet nusivyle gyvenimu tik ir skundzias tokiais dalykais, nepatinka – neperki, ko cia verkt? dar pradekit pist prota kad nebuvo jusu megstamiausio skonio cipsu, as galeciau cia skustis kad nusiperku astru padaza nors ten beveik neastrus, nu ir kas paragavau – nepatiko kitakart kitoki pirksiu, ka man irgi skundus metyt?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>