Švieži kopūstai. Galiojimas – iki vakaro

„Prekybos centre MAXIMA (Kaune, Žiemgalių g.) norėjau pirkti pusę kopūsto galvos. Patraukė sumažinta daržovės kaina, o ir pavadinimas – „Pjaustyti baltagūžiai švieži kopūstai“. Bet susilaikyti nuo pirkimo privertė etiketė, ant kurios parašyta, jog prekės pakavimo data ir galiojimo data – ta pati diena. Vadinasi, „švieži“ kopūstai tėra tik iki vakaro.“ – nevartok.lt rašė Laima.

Dėkojame Laimai už nuotrauką ir informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. Komentaras:

  Na jau iki ko galima prieiti…dar nusinuodysit suvalgę kopūstą. Pagal taisykles greičiausiai yra privaloma visko galiojimo datą nurodytitai taip ir gaunasi. Žiemą irgi valgote kopustus ir kažkaip ta galiojimo data nekliuva. Taip, kad pirkim kuo daugiau ir paskui išmeskim, nes juk parašyta, kad kopūstas jau nebe šviežias, nes praėjo pusvalandis po galiojimo pabaigos.

  • Rimas:

   Jo….tokios nesamones dar neskaiciau…galbut klaida isivele. O ir siaip kai is kaimo atsivezu kopustu tai ir kelias savaites prabuna ir nieko.

 2. kopusto galva:

  kopustas ne pienas

 3. jone:

  kas čia per užrašymas????? galioja vieną dieną, nuo 8 iki 22 val. 🙂 Iš kur jie ištraukė, kad daržovė galioja vieną dieną??

 4. jule:

  koks skirtumas ar tokie zmones kvaili ima i galva tokius dalykus gal mazas vaikas ir nsuprastu bet suauges ………neturi ka veikti tai ir issidirbineja.o dar kas nedirba tas ir neklysta.

 5. Ilona:

  To reikalauja vet. tarnyba 🙂 kopustas buvo perpjautas, tai yra siokia tokia gamyba, o pagamintiems produktams galiojima nurodyti yra privaloma 🙂

 6. Oleg:

  pjaustytiems gaminiams galiojimas pagal musu veterenarija nustate tik 8 val. kurjozas …. bet tokie istatymai

 7. :))):

  hm…tada iš tiesų teisingiau būtų rašyti ne VARTOTI, o PARDUOTI. Bet kas nuo to pasikeis…juk sekančią dieną ant to kopūsto užklijuos naują tinkamumo vartoti datą, arba tiesiog sunaudos kokių nors salotų gamybai.

 8. a:

  viskas teisinga, tikrai trumpesnis galiojimas pjaustytam kopustui, namie pabandykit patys ir pamatysit, perpjautas jau po dienos ir skoni, aitruma praranda, pvz jei sultis darant.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>