„Švarco“ papildai su neleistinomis medžiagomis

Arnold SeriesVMVT informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugius amerikietiškus maisto papildus sportininkams „Arnold Series Iron Cuts“.
Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas pranešimas iš Lenkijos dėl sportininkams skirtų maisto papildų „Arnold Series Iron Cuts“ (gamintojas „Musclepharma Corp“, JAV, geriausi iki 2016-02, partijos Nr. 121243-3), kurių sudėtyje Vokietijos specialistai nustatė neleistinų maisto medžiagų (3,3 diindolylmetano, miškinės pokštenės, puošniosios krausvos, vinpocetino ir evodiamino bei maisto gamyboje draudžiamos mineralinės medžiagos – boro citrato).

Atlikus skubų patikrinimą nustatyta, kad nesaugius maisto papildus į Lietuvą įvežė IĮ „Adiada“ (Vilniaus g. 315 B, Šiauliai) ir UAB „Limetal“ (Musninkų g. 20-100, Vilnius). Šioms įmonėms uždrausta prekiauti nesaugiais produktais ir nurodyta juos surinkti iš rinkos.
Pirkėjai, įsigiję minėtų maisto papildų, gali grąžinti juos pardavėjams ir atgauti sumokėtus pinigus. Papildus vartojusiems ir blogai pasijutusiems gyventojams rekomenduojama nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>