Suvalgė IKI pirktas salotas ir rado kirmėlę

ridikeliai_kirmele„Nesu iš tų žmonių, kurie iškart puola skųstis ir „ieškoti teisybės“. Dėl incidento, kurį aprašysiu žemiau iš pradžių kreipiausi į IKI (per jų tinklalapyje siūlomą kontaktų formą), tačiau negavau visiškai jokio atsakymo.

Norėčiau atkreipti žmonių dėmesį į IKI gaminamas ir parduodamas ridikėlių salotas su jogurtiniu krapų padažu. Kaip ir matote nuotraukoje, suvartojus praktiškai visą indelį salotų teko susidurti su šiuo jau tuomet nelabai gyvu bebuvusiu padarėliu – kirmėlaite.

Įdomu, kiek dar liko tokių nepastebėtų. Suprantu – tai yra šviežios daržovės, bet nuo visokių kirmėlių padėtų tiesiog geras daržovių bei salotų nuplovimas prieš jas gaminant.
Salotas pirktos birželio viduryje, IKI parduotuvėje esančioje M. Mažvydo al. 7/11, Klaipėdoje“. – nevartok.lt pasakojo Rytis, norėdamas įspėti visus pirkėjus perkančius salotas IKI.

 

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>