Sūrelis vienas, o svoriai skirtingi (papildyta)

„Noriu visus paraginti atkreipti dėmesį į tai, jog tas pats produktas skirtinguose prekybos centruose yra ne to paties svorio.Pavyzdžiui “Urigos“ sūrelis IKI tinkle sveria 40g, o MAXIMOS tinkle 50g.

Gamintojas sakyčiau niekuo dėtas, jis tik vykdo užsakymą, o štai prekybos tinklai žaidžia pelno žaidimą mūsų sąskaita.Įdomu ir tai, jog kainos tinkluose vienodos, tai dar labiau neskatina pasidomėti gaminio svoriu. Linkiu visiems išlikti pastabiems!“, – nevartok.lt sakė pastabi pirkėja Rima.

„Mūsų prekybos centre išties paminėti „Urigos“ sūreliai sveria 50g. Kai kurie gamintojai gamina įvairių svorių sūrelius skirtingose gamybos linijose. Mes esame sutarę, kad MAXIMAI bus gaminami 50g sūreliai, geriausiai tenkinantys vartotojų poreikius. Čia prekybos centro pasirinkimas, kokio svorio gaminiu prekiauti“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

„Neretai gamintojai rinkai siūlo kelis to paties produkto variantus, kai gaminio sudėtis, jo kokybė nesiskiria, tačiau skiriasi jo svoris ar pakuotė. Šiuo atveju yra būtent tokia situacija ir mes savo parduotuvėse prekiaujame 40 g svorio „Urigos“ šokoladiniais sūreliais. Suprantama, kad tokiu atveju skiriasi ir gaminio kaina – šie sūreliai mūsų parduotuvėse kainuoja 1,19 Lt“, – nevartok.lt sakė Darius Malakauskas, prekybos tinklo „Iki“ vykdomasis direktorius.

Dėkojame Rimai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (8)

 1. Pieninis:

  O matėte, kad Vilkyškių kefyras „numetė svorio“ 😀
  Oi kaip žiūrėti reikia

 2. Klausimas administracijai: kodėl tiek daug straipsnių yra užblokuoti?
  Geriau visai neskelbkit tokios info,apie kurią negalima kalbėti…..

 3. Sveiki,
  Naršyklė- WINDOWS INTERNET EXPLORER.

 4. Skonis:

  Teko ragauti ir Maximoje ir IKI centre įsigytus Urigos sūrelius – skiriasi ne tik svoris, bet ir pati produkto konsistencija. Senieji Urigos sūreliai su išlankstoma pakuote (parduodami Maximoje) tuo ir išssiskiria iš kitų – puikia varškės mase. O tie parduodami IKI gerokai „skystesni“, varškės masė kur kas minkštesnė, akivaizdžiai jaučiasi ir prastesnė kokybė.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>