Supuvusius mandarinus MAXIMOJE pirkėjai perrenka patys

mandarinai„MAXIMOJE Žirmūnų 89a, Vilniuje pirkau mandarinus, vienoje krūvoje buvo daug supuvusiu, kad atsirinkti nesupuvusių reikėjo labai paplušėti. Na ir kas, kad pigiau – 2,49 Lt, bet tai nepateisina mandarinų kokybės“, – nevartok.lt pasakojo supuvusius mandarinus aptikusi Asta.

„Apgailestaujame, kad klientui teko nusivilti parduodamų mandarinų kokybe. Šiems mandarinams buvo taikoma iš anksto numatyta akcija ir jie kainavo 2,49 Lt. Mes visada stengiamės užtikrinti daržovių bei vaisių šviežumą, nepriklausomai nuo to ar produktai parduodami akcijų metu ar be jų.
Maxima parduotuvių lentynas daržovės bei vaisiai pasiekia per maksimaliai trumpą laiką: lietuviški – tą pačią dieną, atvežti iš svetur – per 2–5 dienas, priklausomai nuo šalies iš kurios jie transportuojami. Tinklo parduotuvėse visi vaisiai ir daržovės nuolat prižiūrimi ir perrenkami, kad daržovės ir vaisiai būtų švieži ir kokybiški. Šiuo atveju kai kurių mandarinų odelės atšokusios, tad galime daryti prielaidą, kad jie perrinkti nebuvo. Įspėjome parduotuvės darbuotojus ir viliamės, kad panaši situacija nepasikartos“, – situaciją komentavo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. AS:

    LIETUVISKI mandarinai – ta pacia diena . Na neblogai pasake Saulyte

  2. This is way better than a brick & mortar essblaithment.

  3. We detelifiny need more smart people like you around.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>