Suerzino per akciją pirkta minkšta ir sūri „DESĖ“ silkė

IKI prekybos centre per akciją „DESĖ“ silkės nusipirkęs Liūtauras liko labai nusivylęs.

„Didelė pakuotė silkės filė kainavo 7,99 Lt. Berods sutaupiau tris litus. Tačiau namuose supratau, kad taupydamas turėjau krimsti neaiškaus skonio labai sūrią silkę. Burnoje viskas vėlėsi, jautėsi keistas priedų skonis. Nežinau ko ten buvo pridėta. Gal būt pridėta tirpalo, kuris ištirpdo kaulus. Ant etiketės dar parašyta, kad silkė silpnai sūdyta. Melas“, – nevartok.lt skundėsi „DESĖ“ silkės nusipirkęs Liūtauras.

„DESĖ“ kokybės vadovas Vytautas Bilida nenustebo, kad vartotojui kilo klausimų dėl silkės skonio. „Tai buvo labai riebi silkė. Dėl to ji buvo minkšta. Kalbos, kad gamintojai tirpdo kaulus yra mitas. Yra dedami brandikliai, kurie suminkština tuos kaulus, bet jų neištirpdo. Jei dėtume tik druską ir vandenį silkė būtų kieta. Silkė galėjo būti minkštesnė ir dėl to, jeigu produkto galiojimas ėjo į pabaigą. Silkės skonis priklauso ir nuo to, kada ir kur ji buvo pagauta, per neršimą ar  po jo. Yra daug niuansų nuo kurių priklauso silkės skonis ir konsistencija. Bet šiuo atveju, tai buvo riebi silkė“, – nevartok.lt sakė Vytautas Bilida.

Gal iš tiesų reikėtų paklausyti garbaus amžiaus žinovų, kurie perka tik silkę su galvomis ir ją ruošia namuose.

Dėkojame Liūtaurui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

  1. *:

    šita DESĖ – viena baisiausių silkių pasaulyje! 🙁

  2. Rolandas:

    Jeigu silke kose, ar galima ja priduoti atgal.Kodel neparaset?

  3. krm:

    Močiutė pirkdavo tik turguje ir su galvom, sakydavo kad viskas kita marmalas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>