Sprogęs butelis ne tik išgąsdino, bet ir pridarė nuostolių

„Grįžusi namo, radau bare sprogusį butelį. Iš pat pradžių negalėjau suvokti, kaip gali paprastas butelys aptaškyti visas baro sienas, o ištekėjęs skystis užlieti dar visai naują televizorių ir net nutekėti į rozetę, kol pagalvojau apie sprogimo versiją“, – nevartok.lt pasakojo Raminta.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai nevartok.lt skaitytojai pasakoja apie sprogusius butelius. Pvz. vasarą Nina rašė apie sprogusį putojančio vyno butelį.

Anot  valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų buteliai gali sprogti galėjo dėl netinkamų produkto laikymo ir transportavimo sąlygų, patirtų išorės smūgių pakrovimo-iškrovimo ir prekybos metu arba dėl butelio broko. Tokiu atveju būtina atlikti stiklo butelių vidinio hidrostatinio slėgio tyrimus nepriklausomoje laboratorijoje.

Informacija perduota VMVT specialistams. Dėkojame Ramintai.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. Rita:

    Transportuojant daužo tuos butelius.

  2. Tads:

    He he, sprendziant is baro turinio, panasu seimininke tikrai pergyvena del butelio kaip del vaiko :-)) Na bet ko cia sielavotis kai dar tiek baltos like!!!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>