Senų produktų medžiotojas ėmėsi Žemaitijoje žinomo prekybos tinklo „GRUSTĖ“

Maisto produktų su pasibaigusiu galiojimo terminu medžiotojas Vitalijus, sukėlęs šoką SAMSONO prekybos tinklui, ėmėsi Žemaitijoje gerai žinomų „GRUSTĖS“ parduotuvių. „Kaip rodo praktika, „GRUSTĖ“ pradeda sekti SAMSONO pėdomis“, – nevartok.lt rašo Vitalijus. Nevartok.lt skaitytojas siūlo pasižiūrėti, kaip į jo pastabas reagavo „GRUSTĖS“ darbuotojos, kai joms buvo pateikti seni maisto produktai: dešros, sūreliai ir kt.

http://www.youtube.com/watch?v=GNwhs2uXgj0

http://www.youtube.com/watch?v=OsrCgdQjy6I

Dėkojame Vitalijui už informaciją naudingą vartotojams.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Šaunuolis Vitalijus.Daugiau tokių žmonių su filmavimo kameromis.
  Ir kaip nesitvarko parduotuvės,kiša mums visokias atliekas.

 2. hmm:

  as apakes nuo tos pardavejos pirmame klipe „mandagumo“. Elgiasi kaip tikra kaimiete, su klientu elgiasi kaip su savo kiemo draugu. vedeja taipogi yra visiskai neatsakinga klientu atzvilgiu. Pamate, kad bus bedos, liepe apsaugos darbuotojai prisiminti, kad parduotuveje negalima filmuoti :)))

 3. VILDIS:

  patikrinkite ir Panevėžio Grustę,ten irgi galima rasti tokių
  ‘SIURPRIZŲ’…

 4. Pirkeja:

  Cia yra Klaipedos Gruste. Ten visada taip elgiamasi su pirkejais, savininkas stengiasi, daro plietra uostamiestyje, o kazkokios pintos gadina versla. Atleisti tokias ir po visus klaipedos prekybos centrus issiutineti pamainos vedeju nuotraukas. Mandrumo pilnos kelnes… Vitalijau issiusk video paciam p.Vyniautui i Mazeikius, gal jis net nezino kas cia vyksta. Imone praranda savo pirkejus tik per tokias grubes, nemandages VEDEJAS!!!!!

 5. Asta:

  ir kodel gi pasalinti vaizdo irasai?:)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>