Senais produktais pradėjo prekiauti ir RIMI

„Ačiū“ RIMI (PC „Mandarinas“, Vilniuje) už sugadintą vakarienę. Po darbo užbėgusi į parduotuvę ir nusipirkusi kefyro su kąstiniu prie bulvių nesusivokiau pasižiūrėti dar ir į produktų galiojimo laiką. Tai vyko gruodžio 11 dienos vakarą, o garantija pasibaigė gruodžio 10d. Kąstinį turėjau išmesti, nes vaikams juk nepaduosi pasenusio maisto. Prašau atkreipti kitų pirkėjų dėmesį“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo pirkėja Regina. Moteris apie seną produktą pranešė ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.

Dėkojame Reginai už pastabumą, informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Tadas:

  Brangi krautuve, ypac ukininku skyrelis…..

 2. 123:

  neskanus šitas kąstinys

 3. Lojali:

  „Kąstinį turėjau išmesti, nes vaikams juk nepaduosi pasenusio maisto“- jo cekiyje matosi toks seimynininis vakarienes cekis. Paskaitykit kokia grazia knyga,paziurekit kokia laida apie keliones,na nejau ner ka veikt ?

 4. krokas:

  Tai ko nori tu – produktų pasibaigusiu galiojimu. Šią informaciją galima teikti Švedijos žiniasklaidai, jeigu jiems bus įdomu kokius kokybės standartus ICA koncernas taiko Lietuvoje.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>