SAMSONO parduotuvės vizitinė kortelė – skraidančios kandys tarp riešutų ir džiovintų vaisių

„SAMSONO parduotuvėje Vilniuje, Konarskio g. sustojau prie sveriamų riešutų ir svarsčiau ką išsirinkti užkandžiams prie filmo, kurį ketinau vakare žiūrėti su vyru. Trumpam akys sustojo ties lukštentomis moliūgų sėklomis. Nors jų pirkti neketinau, bet vos neišmečiau iš rankų prekių krepšelio.“ – nevartok.lt pasakojo Erika.

„Po gaubtu skraidė ir ant stiklo tupėjo kandys! Nors nežinau, gal tai buvo kokie kiti vabzdžiai. Bet kuriuo atvėju, supyliau atgal savo ankčšiau išsirinktus riešutus – išsigandau, kad visi sveriami skanėstai bus su kenkėjais. Kas prižiūri tvarką parduotuvėje? Ar SAMSONE nėra kam peržiūrėti kokie produktai patenka į lentynas?“ – piktinosi Erika.

nevartok.lt kreipėsi į UAB „SAMSONAS“ ir klausė kas kaltas dėl netvarkos.

Prekių grupės vadybininkė Loreta Mickūnaitė mums atsakė, jog „Iš nuotraukos negali būti tikra, kad čia yra Samsono parduotuvės lentynos“. Norėjosi tuo ir užbaigti straipsnį, toliau nebesiaiškinti ir pridurti, jog Samsone nėra ne tik kam išgaudyti kandžių, bet ir pasiųsti ką patikrinti, ar parduotuvės lentynos panašios į tas, kurios nufotografuotos istoriją papasakojusios Erikos.

Visgi mažmeninio prekybos tinklo vadovė Simona Fergele vėliau pranešė, jog patikrino gautą informaciją, tačiau jokių pažeidimų nerado. „Sveriamų džiovintų vaisių skyriuje jokių kenkėjų (įskaitant kandis) nebuvo rasta. Periodiškai atliekamos patikros, kurias griežtai prižiūri veterinarijos gydytojas ir bet kokie įtarimus keliantys produktai yra nedelsiant šalinami iš prekybos salės.“ – teigė S. Fergele. Ankščiau kalbinta L. Mickūnaitė dar pridūrė, jog parduotuvėje sistemingai vykdoma GHP sanitarijos ir higienos programa, už kurios efektyvumą yra paskirtas atsakingas darbuotojas.

nevartok.lt dėkoja Erikai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. hmm:

    Kažkaip man tos kainų etikėtės panašios į Norfos.

  2. sima:

    jeigu tai buvo mėnesio pradžioj, tai 100% Samsonas, tas kur prie Konarskio turgelio! pati ten mačiau riešutų lentynose tuntus kandžių, košmaras. Pardavėja praėjo pro šalį, net nepasivargino pakomentuoti. SIAUBAS!!

  3. ddd:

    maciau ta problema ir as :))) beje, ten razinos visada suplekusios tokios, valgyt neimanoma, o riesutai supelije, veza matyt papigiam is kazkur.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>