SAMSONO BARBEKIU dešrelėse – neaiškios kilmės svetimkūnis

„Vienas paskutiniųjų vasaros savaitgalių apkarto išsikepus SAMSONO BARBEKIU dešrelių. Atsikandau keptos dešrelės ir išsigandau – jos viduje pajaučiau didoką akmenuką. Laimei, nenusilaužiau danties. Jei ir jūs įsigijote SAMSONO BARBEKIU dešrelių, kramtykite atsargiai“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Regina.

SAMSONO kokybės vadovė Danguolė Gavelienė nustebo, išgirdusi, kad žmogus BARBEKIU dešrelėse rado akmenuką. Moteris nesiryžo komentuoti,  iš kur dešrelėse jis galėjo atsirasti. Pasiūlėme įmonės atstovei perduoti radinį, kad būtų galima akmenuką ištirti. Vilniaus filialo prekybos vadovė Audronė Ambrasienė pažadėjo dešrelėse rastą svetimkūnį perduoti į SAMSONO kokybės skyrių.

Po kelių dienų sulaukėme kokybės vadovės D. Gavelienės atsakymo.

„UAB “Samsonas”  praktikoje pretenzija dėl akmenuko produkte gauta pirmą kartą. Visa įmonės produkcija gaminama laikantis maisto saugos reikalavimų, visi procesai griežtai kontroliuojami. Įmonėje naudojamos mėsinės ir nemėsinės (prieskoniai, druska, maisto priedai) žaliavos gaunamos iš patikimų ir patvirtintų tiekėjų, visoms žaliavoms yra pateikti Kokybės ir maisto saugos sertifikatai, kuriais užtikrinama, kad jos atitinka keliamus reikalavimus ir yra saugios vartojimui. Įmonės infrastruktūra atitinka maisto pramonės objektams keliamus reikalavimus ir galimybės patekti pašaliniams objektams į gaminamus produktus nėra. UAB “Samsonas” mėsos perdirbimo įmonėje iškelti aukšti kokybės ir maisto saugos reikalavimai, vieninteliai Lietuvoje gaminame tik aukščiausios rūšies produktus, sąžiningai iš mėsos.  Išanalizavus situaciją, įvykdžius gamybos proceso atsekamumą ir įvertinus visas dešrelių gamyboje naudotas žaliavas ir ingredientus, nustatyta, kad Jūsų nurodytos dešrelių partijos gamyboje nebuvo užfiksuota nuokrypių. Ši situacija nesuteikia galimybės daryti prielaidų, kad akmenukas į produktą pateko gamybos proceso metu, nes nėra garantuota ir užtikrinta, kad vartotojams ruošiant dešreles valgymui (kepant) negalėjo patekti pašalinis ingredientas iš išorės. Be to reikėtų atžvelgti į tai, kad maistas buvo ruošiamas gamtoje (pvz. įrankio ar produkto nukritimas ant žemės ir pan.)“, – nevartok.lt teigė Danguolė Gavelienė.

Deja SAMSONAS taip ir neatsakė, kas tai per akmenukas, o visą kaltę suvertė pačiam vartotojui. Valstybinės maisto ir veterinarijos specialistai spėja, kad akmenukas į dešreles greičiausiai pateko gamybos metu: „reikėtų žinoti, kokią druską naudoja gamintojas. Jei pasirenkama pigi akmens druska, tai joje gali būti ir akmenukų“.

Tuo tarpu Reginą SAMSONO komentaras papiktino.

„Toks komentaras yra visiška nepagarba vartotojui. Užuot atsiprašę, kaltina mane, kad aš dešreles buvau numetusi ant žemės ar nešvariai gaminau. Šeši žmonės matė, kaip buvo kepamos dešrelės ir kaip tą rastą akmenį išspjoviau. Jeigu būtų nuskilęs dantis, neabejodama kreipčiausi į teismą. Prisiekiu, kad daugiau nepirksiu nei vieno SAMSONO gaminio ir nerekomenduosiu to daryti aplinkiniams“, – nevartok.lt sakė Regina.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (8)

 1. Gamintojas galėjo bent atsiprašyti….Tai visiška nepagarba pirkėjui.

 2. desrele:

  Privare prastos druskos, neisvalytos.Kam cia zmones kvailiais laikyti.

 3. as:

  SAMSONO pasiaiskinime daugiau reklamos, nei kazkokio paaiskinimo..

 4. asss:

  SAMSONO pasiaiskinime daugiau reklamos, nei kazkokio paaiskinimo..

 5. asss:

  SAMSONO pasiaiskinime daugiau re klamos, nei kazkokio paaiskinimo..

 6. Ingrida:

  kažkaip neįtikinamas ir silpnas straipnis. Daugel metų mūsų šeima ir daugelis pažįstamų valgome būtent SAMSONO produktus ir niekuomet neteko nusivilti, nes jie vieninteliai sugeba pagaminti tikrus ir kokybiškus mėsos produktus. Vaikai geriausi vertintojai, o mūsiškiai vienareikšmiškai renkasi būtent šios įmonės produktus. P.S. Ar yra žemėje neklystančių???

 7. Tadas:

  Reklamuojasi daug, bet naudos mažai.Apdergė pirkėją ir tai tikrai negražu.

 8. arte:

  as analogiskose samsono barbekiu desrelese radau popieriaus gabala. taigi ne viskas pas juos pagal standartus matyt, kaip reklamuoja

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>