SAMSONAS pasenusiais maisto produktais prekiauja sąmoningai

Rūgti pradėję „Klaipėdos maisto“ šašlykai ir vytintas kiaulienos liežuvis – tokie „delikatesai“ buvo siūlomi SAMSONO parduotuvėje Vilniuje.

Tiek liežuvio, tiek šašlykų tinkamumo vartoti terminas pasibaigęs

„Gyvenu S. Konarskio gatvėje netoli Lietuvos televizijos. Kartais savaitgalį užsuku į SAMSONO parduotuvę nupirkti dukrai ledų. Deja jau ne kartą pastebėjau, kad šioje parduotuvėje prekiaujama pasibaigusio galiojimo produktais“, – nevartok.lt informavo Diana.

Netinkami vartoti gaminiai piginti kelis kartus. Iš pradžių 50 procentų, po to 70 procentų

50 procentų nuolaida, po to 70 procentų nuolaida – tai skaičiai, kurie užrašyti ranka ant pasenusių produktų. Vytinto liežuvio galiojimas baigėsi prieš dvi dienas, o nuo rūgimo burbuliuoti pradėjusių šašlykų – prieš dieną. Tuo metu, kai nevartok.lt pirko produktus, nuolaida ant pakuočių buvo perrašyta kelis kartus. Nekilo abejonių, jog tai daryta sąmoningai.

Paprašius grąžinti pinigus pardavėja nesutriko – esą, ko jūs norite, jeigu perkate produktą su 70 procentų nuolaida. Tai verčia manyti, kad tokiais prekybos principais SAMSONO parduotuvė remiasi nuolat.

Tik paaiškinus, kad pasenusiais produktais prekiauti draudžiama ir tai pavojinga sveikatai, buvo grąžinti pinigai.

Nevartok.lt įspėja – rinkdamiesi produktus SAMSONO parduotuvėse įdėmiai skaitykite jų galiojimo datą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>